ταξίδι στην αιγυπτο

sofiaa

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπέρα. εγώ και μια φίλη λέμε να ταξιδέψουμε στην αίγυπτο. σκεφτόμαστε για κάτι οργανωμένο. μήπως μπορείτε να μας προτείνετε κάποιο πρακτορείο ταξιδίων? το pyramis ειναι καλό?
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλημερα σοφια!
σου παραθετω καποια θεματα που εχουν ηδη συζητηθει για τα πρακτορεια.
ξεκινα απο εκει την μελετη και οτι θες ξαναρωτα μας!

http://www.travelstories.gr/%ED%DD%E1-%EC%DD%EB%E7/8511-%E1%E9%E3%F5%F0%F4%EF%F2-%EC%EF%ED%EF%F2-%E7-%EF%F1%E3%E1%ED%F9%EC%E5%ED%E1.html?highlight=%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%E1+%E3%F1%E1%F6%E5%E9%E1
σοου βαζω και αυτο μονο και μονο αν θες να πατε μεμονομενα

http://www.travelstories.gr/%E3%E5%...E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%E1+%E3%F1%E1%F6%E5%E9%E1

καλο διαβασμα!
 

georgiasteri

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
μαροκο
Ονειρεμένο Ταξίδι
βραζιλια
Σοφια,μολις πριν λιγες βδομαδες γυρισα απο Αιγυπτο,πηγαμε με το pyramis.....
Ηταν ολα τοσο οργανωμενα,με ενα ξεναγο αψογο στην δουλεια του που ηταν κοντα μας ανα πασα στιγμη και απαντησεις για καθε ερωτηση μας!
 

tsepeto

Member
Μηνύματα
24
Likes
2
Η Αίγυπτος είναι απο τα αγαπημένα μου μέρη!!!! Ανεπιφύλακτα προτείνω βραδινό περίπατο στην αγορά του Αλ Χαλίλ!!!! Νομίζεις οτι είναι παραμύθι!!! Άλλα προσωπική μου άποψη είναι οτι πρέπει κανείς να πάει μόνο με οργανωμένο tour ή με κάποιον που να ξέρει την γλώσσα.
Καλά να περάσετε!!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
Σοφια,μολις πριν λιγες βδομαδες γυρισα απο Αιγυπτο,πηγαμε με το pyramis.....
Ηταν ολα τοσο οργανωμενα,με ενα ξεναγο αψογο στην δουλεια του που ηταν κοντα μας ανα πασα στιγμη και απαντησεις για καθε ερωτηση μας!
με το pyramis θα πάω και εγω στις 16/4..
 
Μηνύματα
55
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αιγαίο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιρλανδια, Σιβηρία,Sealand
καλησπέρα. εγώ και μια φίλη λέμε να ταξιδέψουμε στην αίγυπτο. σκεφτόμαστε για κάτι οργανωμένο. μήπως μπορείτε να μας προτείνετε κάποιο πρακτορείο ταξιδίων? το pyramis ειναι καλό?
Εγω ειχα παει με το Mina Tours και ηταν ολα μια χαρα οργανωμενα και, κυριως, flexible. Για παραδειγμ μπορουσαμε να ζητησουμε απο τον οδηγο να μας παει σε μια γειτονια που καποιο αλλο γραφειο δεν θα μας πηγαινε. Επισης το γκρουπ ηταν πολυ μικρο και κινουμασταν γρηγορα, σε αντιθεση με καποιο μεγαλο γκρουπ που θα διασποταν ευκολα.

Welcome to MinaTours.net
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom