ταξιδευτής του μυαλού

desbio

Member
Μηνύματα
50
Likes
76
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Γεια χαρά σ’ όλη την παρέα σας!
Με λένε Δέσποινα, και λατρεύω τα ταξίδια! Δεν μπορούσα ποτέ να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσοι πολλοί έλληνες που αγαπούν τα ταξίδια και ακόμη περισσότερο δεν μπορούσα να φανταστώ ότι υπάρχουν τόσοι πολλοί έλληνες που έχουν κάνει τόσο μακρινά ταξίδια – αναψυχής! Πέντε χρόνια ονειρεύομαι να πάω στο Περού και ούτε μέχρι το ταξιδιωτικό γραφείο δεν έχω φτάσει να ρωτήσω.
Σας έχω ανακαλύψει από το Φεβρουάριο, με αφορμή την οργάνωση ενός ταξιδιού μου στη Βαρκελώνη. Από τότε ταξιδεύω, σιωπηλά, με τις ιστορίες σας, όποτε έχω χρόνο. Ελπίζω να με βοηθήσετε να πραγματοποιήσω όσο περισσότερα ταξίδια μπορώ, δίνοντας μου ιδέες και συμβουλές! :pirate1:þ​
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς ήρθες Δέσποινα!!!
Είσαι στον απολύτως σωστό δρομο...
Το ταξίδι ξεκινά πρώτα από τον νου και μετά γίνεται πράξη.
Να δεις κάτι ονειρικά ταξίδια που κάνουμε όλοι μας.... να δεις σε τι μέρη ταξιδεύουμε... να δεις τι καημούς έχουμε...
Και κάποια μέρα να σου την η ευκαιρία
Και βρισκόμαστε εκεί που ονειρευτήκαμε
Γι αυτό σου λέω. Μείνε μαζί μας γιατί πολλά ταξίδια θα γίνουν πραγματικότητα και για σένα.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Δεσποινα
Ολοι ταξιδευτες του μυαλου ειμαστε βασικα , απλα καποια στιγμη οπως λεει και η Stella βρισκομαστε μεσα στη φωτο που βλεπαμε στην οθονη του πισι μας και ειναι τελεια!!
Παντως εχεις παει και στην Κινα απ'οτι βλεπω , οποτε το Περου ειναι ενα στενο πιο κατω :lol:
 

desbio

Member
Μηνύματα
50
Likes
76
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΑΓΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΡΟΥ
Ευχαριστώ πολύ για τα καλωσορίσματα!
Μακάρι να πραγματοποιήσω τα μισά από τα ταξίδια που έχω ονειρευτεί!

Ξέχασα να δηλώσω ότι 2 ανθρώπους μισώ σ'αυτό τον κόσμο: ο πρώτος είναι ο Τάσος Δούσης και η δεύτερη είναι η Μάγια Τσόκλη! Ξέρει κανείς αν κάποιος από αυτούς ζητάει καμεραμάν, ηχολήπτη, οτιδήποτε....

Δυστυχώς go2dbeach, στην κίνα πήγα με την αφορμή ενός συνεδρίου! δε βλέπω να γίνεται κανένα συνέδριο στο Περού για την ώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.172
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom