ταξιδιαρικο Κειμενακι για βαφτιση????

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλω ολους τους γραφιαδες ιστοριων του φορουμ και μη να με βοηθησουν γιατι κολλησα! Θελω ενα πρωτοτυπο κειμενακι για το προσκλητηριο βαπτισης της κορης μου!!! Ελα παιδια!!! Μπορουμε!!!
Αστειο... ταξιδιαρικο... οτι θελετε!!!
Αντε λιγο βοηθεια στην δολια μανααααααααααα!!!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλω ολους τους γραφιαδες ιστοριων του φορουμ και μη να με βοηθησουν γιατι κολλησα! Θελω ενα πρωτοτυπο κειμενακι για το προσκλητηριο βαπτισης της κορης μου!!! Ελα παιδια!!! Μπορουμε!!!
Αστειο... ταξιδιαρικο... οτι θελετε!!!
Αντε λιγο βοηθεια στην δολια μανααααααααααα!!!
:haha::haha::haha: τι άλλο θα κάνουμε πια εδώ μέσα...:clap:
Σου υπόσχομαι Ιωάννα μου, θα στραμπουλήξω το μυαλό μου και κάτι θα σκεφτώ, για τη ζουζούνα σου...:D έχουμε χρόνο να το δουλέψουμε ή είμαστε στο παραπέντε ?:lol::lol:

Κορίτσιααα...τρεχάτε...για ξεδιπλώστε τα ταλέντα σας...:clap:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Περιμενεις εδω μεσα τετοιο κειμενο???:roll:
Παρε το παιδι και βουτα το στο Βαρανασι κι ασε τις τυπικουρες....
Η εστω στο νεγκριλ στην Τζαμαικα!:bleh:
Αστειευομαι φυσικα!!!!:D
Αν δεν σε επεισα ακομα, κατι θα προσπαθησω να σκεφτω...:)
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
:haha::haha::haha: τι άλλο θα κάνουμε πια εδώ μέσα...:clap:
Σου υπόσχομαι Ιωάννα μου, θα στραμπουλήξω το μυαλό μου και κάτι θα σκεφτώ, για τη ζουζούνα σου...:D έχουμε χρόνο να το δουλέψουμε ή είμαστε στο παραπέντε ?:lol::lol:

Κορίτσιααα...τρεχάτε...για ξεδιπλώστε τα ταλέντα σας...:clap:
τελη ιουνιου η βαφτιση αλλα θελω να δωσω κατι στον τυπογραφο να μου κανει το δειγμα. και μετα να τα φτιαξω για να τα δεσω στις μπομπονιερες, τις οποιες πρεπει να εχω μεχρι αρχες ιουνιου για να τις μοιρασω...
Σας αγχωσα??? Ελα κοριτσια!!!!!!!!!!!!
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
τελη ιουνιου η βαφτιση αλλα θελω να δωσω κατι στον τυπογραφο να μου κανει το δειγμα. και μετα να τα φτιαξω για να τα δεσω στις μπομπονιερες, τις οποιες πρεπει να εχω μεχρι αρχες ιουνιου για να τις μοιρασω...
Σας αγχωσα??? Ελα κοριτσια!!!!!!!!!!!!
Ουφ αγχωθηκα και δε μπορω να συγκεντρωθω! Ασε τα κειμενα! Φωτογραφο εχεις βρει; Εχω εναν σουπερ!
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλε ο φωτογραφος??? Αυτα ειναι ψιλα γραμματα! Ηδη κλεισμενος! Το κειμενακι λεμεεεε!
Καιν για να σας αγχωσω εχω ηδη πολυ καλη προταση απο αντρα του φορουμ, τον dimosf!
Αλλα θελω κι αλλα, να συγκρινω , να δω τις επιλογες... που λεει και μια γνωστη διαφημιση!!!
 

Giotap17455

Member
Μηνύματα
95
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Ουφ αγχωθηκα και δε μπορω να συγκεντρωθω! Ασε τα κειμενα! Φωτογραφο εχεις βρει; Εχω εναν σουπερ!

Μήπως έχεις φωτογράφο και για Φολέγανδρο;; Λέμε με τον καλό μου να παντρευτούμε στις διακοπές τα δύο μας (ξέρεις, το πρωί για μπάνιο, τι κάνουμε το βραδάκυ;; ε, δεν πάμε μέχρι τον παπά..:shock:) και για να μην βγάζουμε ο ένας τον άλλο, ένας χριστιανός για καμιά φωτό που θα βρεθεί;;;
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μήπως έχεις φωτογράφο και για Φολέγανδρο;; Λέμε με τον καλό μου να παντρευτούμε στις διακοπές τα δύο μας (ξέρεις, το πρωί για μπάνιο, τι κάνουμε το βραδάκυ;; ε, δεν πάμε μέχρι τον παπά..:shock:) και για να μην βγάζουμε ο ένας τον άλλο, ένας χριστιανός για καμιά φωτό που θα βρεθεί;;;

Μμ κοιτα ερχομαι εγω μαζι με τον σουπερ φωτογραφο και σε βγαζουμε αν θες!

Η ωρα η καλη!
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Καλα ολα αυτα και η ωρα η καλη κτλ αλλα τι θα γινει με το κειμενακι?????????????????????????
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
τώρα το είδα και είμαι και μεγάλο ταλέντο... στείλε πμ με πρόσθετα στοιχεία (ώρα βάπτισης, εκκλησία, ημ/νία κτλ)
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τώρα το είδα και είμαι και μεγάλο ταλέντο... στείλε πμ με πρόσθετα στοιχεία (ώρα βάπτισης, εκκλησία, ημ/νία κτλ)

Ωπα! Φιλενάδα το βρήκες το ταλέντο! Άντε ξεδιπλώσου, γιατί η δόλια η μάνα έχει και τρελλές ορμόνες!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom