ταξιδια

taxidemenos

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ν.ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ
Την παρέα την χρειαζόμαστε σε αλλά πράγματα. Στο ταξίδι μας αρκεί ο,η σύντροφος μας και ένας ωραίος προορισμός. Μόνο έτσι κάνουμε ακριβώς ότι μας αρέσει!!
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Η παρέα στα ταξίδια είναι ένα θέμα που έχει συζητηθεί πολύ και θα εξακολουθήσει να συζητιέται. Πάντως δεν είναι τυχαίο που πολλοί από το forum ταξιδεύουμε μόνοι μας.
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Η κακη παρεα,μπορει να σου καταστρεψει το ταξιδι...!Δεν ειναι ευκολο να βρεις παρεα,που θελει τα ιδια με σενα!
οι παρεα μου απαρτιζεται απο εναν ''ματσο'' υπερκαταναλωτη, ενα λαμογιο καπιταλιστη, εναν καγκουρα,εναν ηλεκτρολογο μηχανικο (19600 μορια),εναν ταλαιπωρο κλαψιαρη,εναν κνιτη (μονο αυτο φτανει),εναν πορωμενα με τα πιο εξτριμ πραγματα και την ανδρεναλινη,και εναν Wanna be Αναρχικο

πιστευεις οτι μπορουμε να συμφωνησουμε ποτε ολοι??? απλα κανουμε μικρες υποχωρησεις και τα βρισκουμε ;)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
οι παρεα μου απαρτιζεται απο εναν ''ματσο'' υπερκαταναλωτη, ενα λαμογιο καπιταλιστη, εναν καγκουρα,εναν ηλεκτρολογο μηχανικο (19600 μορια),εναν ταλαιπωρο κλαψιαρη,εναν κνιτη (μονο αυτο φτανει),εναν πορωμενα με τα πιο εξτριμ πραγματα και την ανδρεναλινη,και εναν Wanna be Αναρχικο

πιστευεις οτι μπορουμε να συμφωνησουμε ποτε ολοι??? απλα κανουμε μικρες υποχωρησεις και τα βρισκουμε ;)
Σα να λεμε παει ο συριζα διακοπες:)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
μου κανει εντυπωση που ολοι ψαχνετε παρεα και οχι προορισμο...η παρεα νομιζω ειναι πολυ ευκολο πραμα αφου ολοι αγαπανε τα ταξιδια...ο προορισμος ομως πρεπει να ναι μοναδικος!!!
Απ'οτι βλεπω,η δικη σου παρεα ειναι μια δεμενη συντροφια:D!Πιο μακρυα απο την Ηρακλεια δεν σας βλεπω...:roll:!!
 

EnjoySilence

Member
Μηνύματα
55
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Eurotrip
Ταξίδι-Όνειρο
Κουβα
Απ'οτι βλεπω,η δικη σου παρεα ειναι μια δεμενη συντροφια:D!Πιο μακρυα απο την Ηρακλεια δεν σας βλεπω...:roll:!!
εχουμε παει κρητη,ζακυνθο,ολυμπο,παρο,ναξο,πατρα,θεσσαλονικη (και οι 7 χωρις εμενα) ιταλια ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.252
Μέλη
38.916
Νεότερο μέλος
NioviG

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom