ταξιδι για μενα!

swth stranger

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλησπερα ! Σκεφτομαι να κανω ενα μικρο ταξιδακι μονη μου, δεν το εχω ξανακανει κ θελω να μου πειτε αν εχετε να προτεινετε καποιον προορισμο, η βοηθεια σας πολυτιμη!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Καταλαβαίνεις ότι είναι πολύ δύσκολο να σου προτείνουν κάτι χωρίς περισσότερα στοιχεί.Μπάτζετ,γούστα,διαθέσιμες μέρες κτλ.Πές κάτι παραπάνω και σίγουρα θα πάρεις τις απαντήσεις που θέλεις.
 

strani

Member
Μηνύματα
138
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ινδια
Καλησπερα ! Σκεφτομαι να κανω ενα μικρο ταξιδακι μονη μου, δεν το εχω ξανακανει κ θελω να μου πειτε αν εχετε να προτεινετε καποιον προορισμο, η βοηθεια σας πολυτιμη!
Πρωτον μπραβο για την αποφαση δεν θα το μετανοιωσεις.Αλλα πες τι εχεις κατα νου?
 

swth stranger

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Σκεφτομουν ενα μικρο μερος για να μπορω να μετακινουμε ευκολα, ησυχα κατα προτιμηση καθως δουλευω ολη μερα, αλλα να μπορω να πιω καπου ενα ποτακι η να φαω καπου μονη μου. Για αρχη νομιζω ενα 3μερο ειναι αρκετο. Τωρα οσων αφορα το μπατζετ να ειναι λογικο για να εχω το εναυσμα να το ξανακανω! Το καλοκαιρι ειχα σαν σκεψη την χαλκιδικη αλλα η δουλεια ειχε αλλα σχεδια! Εχω κ την απορια αν ειναι καλο να πας με καποιο γκρουπακι καθως δεν εχω παει ποτε με γκουπακι συνηθως ταξιδευα αυτονομα, ελπιζω να βγαινει ακρη ετσι οπως τα εγραψα! :icon_redface:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Για Ελλάδα μόνον μιλάς ή και για εξωτερικό π.χ επίσκεψη σε μια πόλη στην Ευρώπη(αν είναι για 3 μέρες μόνον);Και μόνο καλοκαίρι;
 

swth stranger

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Για ελλαδα, επειδη δεν ξερω αν θα μπορεσω 3 μερεε μονη μου, ας κανω εκει την αρχη κ βλεπουμε, ανοιξη πιο νωρις δεν εχω περιθωρια λπγω δουλειας.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μάλλον δεν θα έχεις αυτοκίνητο.Διάλεξε λοιπόν ένα μέρος που σου αρέσει(σχετικά κοντά εκεί που κατοικείς για να μην έχεις μακρινές διαδρομές με συγκοινωνία) και ξεκίνα.Η κλείσε εγκαίρως αεροπορικό/διαμονή σε όποιο νησί σου αρέσει.Τρείς μέρες δεν είναι πολλές για οπουδήποτε και καλοκαίρι.Δεν θα βαρεθείς.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.787
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom