ΗΠΑ ταξιδι για νεα υορκη

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
γεια σε ολους.θα ταξιδευσω και εγω νεα υορκη την ιδια ημερομηνια .εχω βρει με την turkish airline εισιτηριο 541ε..αν δεν εχεις κλεισει θα ηθελα παρεα γιατι ταξιδευω μονη μου(πρωτη φορα σε αεροπλανο).:)
Αν δεν εκλεισες ακομη,η Λουφτχανσα εχει προσφορα για νεα υορκη(επιστροφη 27 η 29)480 ευρω.Για κοιταξετο!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Προσφορα? και η Air France+Alitalia το εχουν 430. κ πας με Airbus 380.
Ναι όντως, αν και δεν έχουν ανακοινώσει κάποια προσφορά, εγώ επωφελήθηκα από τα 415ευρώ που βρήκα για τις ημερομηνίες και ώρες που ήθελα, με AZ στο πήγαινε, το 380 της AF στο έλα, και μία ξέμπαρκη A3 για το CDG-ATH.
 

nterka

Member
Μηνύματα
5
Likes
0

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
καλημερα.βρηκα με 435 με την aegean για παρισι και απο εκει με airfrance για νεα υορκη.σκεφτομαι την δευτερα να το κλεισω.εσυ τι εκανες?
Να προσέξετε με το πόση ώρα έχετε για την ανταπόκριση, καθώς θα σας πάρει πολύ ώρα να πάτε από το Τ1 που είναι η Aegean στο T2E απ' όπου αναχωρείτε για Νέα Υόρκη.
 

nterka

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Να προσέξετε με το πόση ώρα έχετε για την ανταπόκριση, καθώς θα σας πάρει πολύ ώρα να πάτε από το Τ1 που είναι η Aegean στο T2E απ' όπου αναχωρείτε για Νέα Υόρκη.

Εχει 2:15 λεπτα ειναι αρκετο πιστευεις?ευχαριστω
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.284
Likes
898
Οχι. Εκτος αν σας κανουν interline τις αποσκευες.

Sent from my Android phone using Travel stories

Στη δική μου περίπτωση έγινε έκδοση 1 εννιαίου εισιτήριου ,και σύμφωνα με την ιστοσελίδα της Α3 έχει IL με την AF. Oπότε οι αποσκευές λογικά θα πάνε στον τελικό προορισμό εξ αρχής.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
250
Likes
1.311
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
Μονες σας θα πατε βρε κοριτσια??απο που ξεκινατε?εχω δει κι εγω την προσφορα της λουφτχανσα και εχω τρελαθει αλλα δεν βρισκω παρεα!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
καλημερα.βρηκα με 435 με την aegean για παρισι και απο εκει με airfrance για νεα υορκη.σκεφτομαι την δευτερα να το κλεισω.εσυ τι εκανες?
Εγω δεν εχω κλεισει ακομα,γιατι επειδη εχω πτηση για κληβελαντ πρεπει να γινουν διαφοροι συνδυασμοι.Και οι καλες τιμες που υπαρχουν δεν περιλαμβανουν πτηση για κληβελαντ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Αγαπητοι φιλοι μηπως ειναι καλυτερο,πριν κλεισω εισητηριο,να κανω αιτηση για ESTA,μην γινει κατι και μου αρνηθουν και εχω πληρωσει το εισητηριο?
Αλλη μια απορια,κοιταζοντας τα εισιτηρια της τουρκικης ,στο κλεισιμο για αμερικη ζητουσαν διαβατηριο(το οποιο θα το εχω ετοιμο σε 4 μερες)ενω οι αλλες εταιρειες μεχρι εκει που ειδα,δεν φαινεται να ζητανε αριθμο διαβατηριου.Γνωριζεται αν τελικα στην κρατηση το ζητανε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.330
Μηνύματα
888.122
Μέλη
38.989
Νεότερο μέλος
giota.charalampak

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom