ταξιδι με την μαμα!!!

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ελβετία ίσως μέσω ιταλίας!
 

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
για να μην σας παιδευω ελβετια γαλλια ιταλια γερμανια αποριπτονται ειδικα ελβετια την εχω ζησει 3 χρονια!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Για να μη μας παιδευεις μηπως πρεπει να συμβιβαστειτε με την λυση του αεροπλανου? εστω με ψυχολογικη βοηθεια και με κανενα αγχολυτικο φαρμακο.
 

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
Για να μη μας παιδευεις μηπως πρεπει να συμβιβαστειτε με την λυση του αεροπλανου? εστω με ψυχολογικη βοηθεια και με κανενα αγχολυτικο φαρμακο.
μακαρι να γινοταν αλλα ετσι ωπος το παει η μαμα δεν μπαινω δεν μπαινω μου φενετε στο τελος θα παω μονη μου! αλλα τι να κανω παιδευτικε πολυ τελευταια και ειπα να τιης κανω δωρω ενα ταξιδι να δει το κοσμο λιγο παραπερα απο την ελλαδα!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Φερε την τοτε προ τετελεσμενων γεγονοτων. Παρε παραδειγμα απο την τακτικη Σαμαρα περι ληξης των διαπραγματευσεων :haha:
Πεισε την πως το αεροπλανο ειναι ασφαλεστερο και απο το ποδηλατο.
Επισημανε της το γεγονος οτι ακομα και αν πεσει δεν προλαβαινεις να καταλαβεις τιποτα, οχι σαν τα παλιοτροχαια ατυχηματα που υποφερεις με αργο θανατο ή τα σιδηροδρομικα που σου καρφωνεται μια ραγα στο κεφαλι και αντε βγαλτην.:D:D:D
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ισως καποια κρουαζιέρα στην Μεσόγειο, αρχής γενομένης από κάποιο ιταλικό λιμάνι...
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Λοιπόν κρουαζιέρα ειναι καλή λύση,μη μας πεις ότι δεν μπαίνει και σε κρουαζιερόπλοιο γιατι στο τέλος θα πάτε στα Βαλκάνια με λεωφορείο!! Πρεπει να την πείσεις για το αεροπλάνο μωρε τόσα μέρη μπορείτε να δείτε...
 

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
Φερε την τοτε προ τετελεσμενων γεγονοτων. Παρε παραδειγμα απο την τακτικη Σαμαρα περι ληξης των διαπραγματευσεων :haha:
Πεισε την πως το αεροπλανο ειναι ασφαλεστερο και απο το ποδηλατο.
Επισημανε της το γεγονος οτι ακομα και αν πεσει δεν προλαβαινεις να καταλαβεις τιποτα, οχι σαν τα παλιοτροχαια ατυχηματα που υποφερεις με αργο θανατο ή τα σιδηροδρομικα που σου καρφωνεται μια ραγα στο κεφαλι και αντε βγαλτην.:D:D:D
τα εχς δοκιμασει ολα μεχρι και πιλοτος τησ π.α. τησ εξηγουσε ποσο ασφαλες ειναι και μασ ελεγε μετα οτι της ελεγε ψεματα!
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
Λοιπόν κρουαζιέρα ειναι καλή λύση,μη μας πεις ότι δεν μπαίνει και σε κρουαζιερόπλοιο γιατι στο τέλος θα πάτε στα Βαλκάνια με λεωφορείο!! Πρεπει να την πείσεις για το αεροπλάνο μωρε τόσα μέρη μπορείτε να δείτε...
ασε δεν μπορεις να φανταστεις ποσο με περιοριζει και ειναι κριμα γιατι εχω σκοπο να χαλασω αρκετα!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.105
Likes
41.355
Υπάρχει λεωφορειακή σύνδεση Αθήνας με Βουδαπέστη και επίσης με αρκετές Βαλκανικές πρωτεύουσες. Πρόσφατα συζητούσαμε και για τη σύνδεση με Τιφλίδα. Αν αντέχετε...
 

foxoulis

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
νεα ζηλανδια
Η Τουρκία είναι καλή ιδέα, δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς γράφεις παραπάνω. Πόσες μέρες έχεις στη διάθεσή σου;;;
15 μερες σε γραφειο που κοιταξα λεει οδικος7 μερες και βγανουν 3 διανυκτερευσεις στην κωνσταντινουπολη μου φενετε λιγο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.336
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom