Σαουδική Αραβία ταξιδι στη Σαουδικη Αραβια

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
πρεπει να βρω μαλλον καποιον αραβα για να με φιλοξενησει..δεν παιζει αλλιως..:
Αυτή της η πρόταση με έβαλε σε σκέψεις,την έχουνε πατήσει πάρα πολλά κοριτσάκια και μεγαλύτερες γυναίκες.Υπάρχουν πολλά βιβλία(έχω διαβάσει 4-5 αλλά όχι το συγκεκριμένο) που εξιστορούν το γολγοθά γυναικών που γοητέυτηκαν από Σαουδάραβες η γενικά Άραβες και μετά βρέθηκαν φυλακσμένες και κακοποιημένες.
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
βρε μπας και έχεις γνωρισει κανένα Σαουδάραβα μέσω φέισμπουκ και θες να πας να τον βρεις?Έλα άνοιξε μας τη καρδιά σου κι άσε τις ομορφιές του Ριάντ που δεν έχει κιόλας!
χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλοοοο!!!!:p παιδιαααα αληθεια οσο και να σας ακουγεται καπως θελουμε να παμε εκει με την κολλητη επειδη θα ειναι μια αξεχαστη εμπειρια..!!!:) αν καταφερουμε δηλαδη γιατι τελικα το βλεπω πολυ χλωμο!!.
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
Αυτή της η πρόταση με έβαλε σε σκέψεις,την έχουνε πατήσει πάρα πολλά κοριτσάκια και μεγαλύτερες γυναίκες.Υπάρχουν πολλά βιβλία(έχω διαβάσει 4-5 αλλά όχι το συγκεκριμένο) που εξιστορούν το γολγοθά γυναικών που γοητέυτηκαν από Σαουδάραβες η γενικά Άραβες και μετά βρέθηκαν φυλακσμένες και κακοποιημένες.
ενταξει ενταξει με επεισες!!Δεν θα παω στη Σαουδικη αραβια!! :p
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Το ''αξεχαστη'' εμπειρια εχει πολλες παραμετρους...
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ένα ερώτημα που θα με ενδιέφερε να αναλυθεί από τη φίλη μας είναι ΤΙ της άρεσε από τις εικόνες που είδε στο Ριάντ, καθώς γενικά χαρακτηρίζεται bussiness only destination.
συμφωνω με την απορια! θες να μας τη λυσεις;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
το γολγοθά γυναικών που γοητέυτηκαν από Σαουδάραβες η γενικά Άραβες και μετά βρέθηκαν φυλακσμένες και κακοποιημένες.
χαχαχαχαχαχαχαχαχα καλοοοο!!!!:p παιδιαααα αληθεια οσο και να σας ακουγεται καπως θελουμε να παμε εκει με την κολλητη επειδη θα ειναι μια αξεχαστη εμπειρια..!!!:)
Κι αυτές θα χρειάστηκαν χρόνια ψυχοθεραπείας για να ξεχάσουν την αξέχαστη εμπειρία.
 

Marilianna

Member
Μηνύματα
69
Likes
7
Κι αυτές θα χρειάστηκαν χρόνια ψυχοθεραπείας για να ξεχάσουν την αξέχαστη εμπειρία.
οκκκ ευχαριστω για αυτη τ λεπτομερεια που σημειωσες...!!!!.....πολυ σημαντικη..αν χρειαστω ψυχοθεραπεια θα σε ρωτησω γ να μου δωσεις καμια καλη πληροφορια..!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.049
οκκκ ευχαριστω για αυτη τ λεπτομερεια που σημειωσες...!!!!.....πολυ σημαντικη..αν χρειαστω ψυχοθεραπεια θα σε ρωτησω γ να μου δωσεις καμια καλη πληροφορια..!
Η πρόθεσή μου ήταν να σχολιάσω το ότι οι σκληρές εμπειρίες των γυναικών σ' αυτές τις χώρες δεν είναι καθόλου ανώδυνες ούτε απλά "ενδιαφέρουσες" εμπειρίες.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Eκτός από τον λεπτομερέστατο λόγο που θές να πας δηλαδή να ζήσεις μια ανεπανάληπτη εμπειρία να κάνω μια ερώτηση.

Θες σοβαρά να πας εκεί ή απλά άνοιξες ένα τόπικ για να γίνεται κουβέντα έτσι γενικά?

Ανοίγουμε κάποιο θέμα όταν σοβαρά ρωτάμε κάποια πράγματα και θέλουμε να μας βοηθήσουν.

Το θέλω να πάω εκεί για την ανεπανάληπτη εμπειρία, χωρίς να έχεις ψάξει το θέμα χωρίς να έχει λογική αυτή η επιθυμία σου απλά δεν στέκει και βγάζω το συμπερασμα οτι το εγραψες για πλάκα έτσι κουβέντα να γίνεται.

Αν κάνω λάθος συγνώμη και με ενδιαφέρον θα περιμένω να μας γράψεις τι σε τράβηξε εκεί,τι έχεις ακούσει και πως θα σχεδιάσεις το ταξίδι σου.
 

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
Το θέμα τώρα ποιο είναι για να καταλάβω και εγώ? Η κοπέλα ζήτησε πληροφορίες σχετικά με την visa! Τώρα το αν έχει αξιοθέατα το μέρος που θέλει να πάει η αν είναι επικίνδυνα η όχι είναι δικό της θέμα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom