ΗΠΑ ταξιδι στις ηπα

mihalisio

Member
Μηνύματα
45
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
μαϊάμι,φλόριντα
καλημερα σε ολους!!ειναι η πρωτη μου μερα στο φορουμ.η αφορμη για να σας συναντησω ειναι το επερχομενο ταξιδι μου στην φλοριντα τον ιουνιο.εχ μπερδευτει λιγο με το θεμα των εισητηριων.επειδη ετσι κ αλλιως το ταξιδι θα γινει με ανταποκριση,τι θα επρεπε να προσεξω σχετικα με τον αερομεταφορεα;ποιες εταιριες ειναι καλες και αξιοπιστες;θα ηθελα καποιες γενικες συμβουλες μιας και ειναι το πρωτο μου υπερατλαντικο ταξιδι.
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Καλημέρα!!!σε πιο μέρος στην φλόριντα θα πας;;το μόνο θέμα που πρέπει να κοιτάξεις είναι την ώρα που θα εχεις ανταπόκριση απο την μια πτήση στην άλλη να μην είναι ούτε πολυ μικρή ουτέ πολλές ώρες!!
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Εγώ Μαιάμι πήγα πριν 10 ημέρες με British.Πολύ καλή εταιρεία,πολύ καλό service,καλό φαγητό και χωρίς καθυστερήσεις.Έχει και 3 πτήσεις ημερησίως για Μαιάμι.Η economy του 747 έχει AVOD αλλά οι θέσεις είναι πολύ στενές και αν ο μπροστινός σου ξαπλώσει το κάθισμα θα ζοριστείς!
 

mihalisio

Member
Μηνύματα
45
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
μαϊάμι,φλόριντα
ακριβως τετοιες πληροφοριες αναζητω.οκ πρωτα το οικονομικο,αλλα και το ταξιδι να ειναι ανετο.το πιο φθηνο πακετο που βρισκω μεχρι στιγμης ειναι της αλιταλια.το ρισκαρω;
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
ακριβως τετοιες πληροφοριες αναζητω.οκ πρωτα το οικονομικο,αλλα και το ταξιδι να ειναι ανετο.το πιο φθηνο πακετο που βρισκω μεχρι στιγμης ειναι της αλιταλια.το ρισκαρω;
Δεν υπάρχει ρίσκο με την alitalia,μόνο η απόλαυση!
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.737
Likes
15.064
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπράβο σου jimp,το έπιασες το νόημα.
 

mihalisio

Member
Μηνύματα
45
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
μαϊάμι,φλόριντα
αρα να τα κλεισω τωρα που ειναι νωρις...παντως βλεπω οτι καθε τοσο γινονται καλες προσφορες και απο αλιταλια και απο αλλες εταιριες...τι στο καλο,μεσα στο επομενο 20ημερο δεν θα κανουν καμια καλη παλι;
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Εγώ πιστεύω πως είναι νωρίς ακομα!!!καλό θα είναι να περιμένεις ακομα!!!εγώ την καλύτερη τιμή την βρήκα 8βδομαδες πριν το ταξιδι!!!βεβαια αν μπορείς άλλαζε λίγο τις μερές κ θα βρείς τιμή που θέλεις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.139
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom