ταξιδι-συρια,ιορδανια

Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
συρια-ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
γκαλαπαγκος
χαιρετω!!
ταξιδευα κυριως με μοτοσυκλετα,,,τουρκια,,ολλανδια,,γερμανια,,μαλτα,,νοτιο ιταλια,,σικελια..
τωρα,με ενα μικρο αγορι και την συζυγο,ταξιδευω με αυτοκινητο.
μας αρεσουν τα καμπινκ,και σκεφτομαι για συρια,ιορδανια,τελη σεπτεμβριου περιπου..
αν γνωριζει καποιος αυτες τις χωρες,θα με βοηθουσε πολυ...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.506
Likes
8.043
Δεν ξέρω να σε βοηθήσω σε αυτό που ζητάς....(θα "σκάσουν μύτη" οι ειδικοί...που θα πάει?)...αλλά σε καλωσορίσω στο travelstories!!! :)
 

happy

Member
Μηνύματα
26
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΥΕΜΕΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΒΟΛΙΒΙΑ
Συρία -Ιορδανία

Καλημέρα:clap:
Τέλος Σπτεμβρίου είναι πολύ καλή εποχή για την Συρία-Ιορδανία. Πως θα πας ? με πρακτορείο (group) ή μόνος? Θα πας και στις δύο χώρες ή θα επιλέξεις μία από τις δύο? Έχω πάει και στην Συρία και στην Ιορδανία και μπορώ να σου δώσω πληροφορίες. Εμένα μου άρεσε περισσότερο η Ιορδανία. Η Πέτρα ειναι υπέροχη και τουλάχιστον 2 μέρες μπορείς να την δεις. Επίσης μου άρεσε και στην Νεκρά Θάλασσα . Μπορείς να κάνεις και SPA (σου το συνιστώ).Από την Συρία το Χαλέπι είναι εκπληκτικό με αραβικό άρωμα .
Αντε και καλα΄ταξίδια ...



χαιρετω!!
ταξιδευα κυριως με μοτοσυκλετα,,,τουρκια,,ολλανδια,,γερμανια,,μαλτα,,νοτιο ιταλια,,σικελια..
τωρα,με ενα μικρο αγορι και την συζυγο,ταξιδευω με αυτοκινητο.
μας αρεσουν τα καμπινκ,και σκεφτομαι για συρια,ιορδανια,τελη σεπτεμβριου περιπου..
αν γνωριζει καποιος αυτες τις χωρες,θα με βοηθουσε πολυ...
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες στην παρέα!με το καλό εύχομαι να γίνει το ταξίδι σας!Απο Συρία δεν ξέρω,αλλα για Ιορδανία έχω να πω τα καλύτερα όπως είπε και ο/η happy!
Η Πέτρα εκπληκτική,να ρωτήσετε για δυνατότητα να διασχίσετε το φαράγγι νύχτα(όλα τα λεφτά!),και μην παραλείψετε να πάρετε μαγιώ για να κάνετε μπανάκι στη Νεκρά θάλασσα..εμπειρία επίσης μοναδική
 
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
συρια-ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
γκαλαπαγκος
Δεν ξέρω να σε βοηθήσω σε αυτό που ζητάς....(θα "σκάσουν μύτη" οι ειδικοί...που θα πάει?)...αλλά σε καλωσορίσω στο travelstories!!! :)
να σαι καλα...
λογο δουλειας ,,τωρα απαντω...
ευχομαι τα καλυτερα...
 
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
συρια-ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
γκαλαπαγκος
Καλημέρα:clap:
Τέλος Σπτεμβρίου είναι πολύ καλή εποχή για την Συρία-Ιορδανία. Πως θα πας ? με πρακτορείο (group) ή μόνος? Θα πας και στις δύο χώρες ή θα επιλέξεις μία από τις δύο? Έχω πάει και στην Συρία και στην Ιορδανία και μπορώ να σου δώσω πληροφορίες. Εμένα μου άρεσε περισσότερο η Ιορδανία. Η Πέτρα ειναι υπέροχη και τουλάχιστον 2 μέρες μπορείς να την δεις. Επίσης μου άρεσε και στην Νεκρά Θάλασσα . Μπορείς να κάνεις και SPA (σου το συνιστώ).Από την Συρία το Χαλέπι είναι εκπληκτικό με αραβικό άρωμα .
Αντε και καλα΄ταξίδια ...
ευχαριστω για το ενδιαφερον!!παω με αυτοκινητο..
και στις δυο χωρες,,,
λογω δουλειας,,τωρα ειδα το μηνυμα..
να σαι καλα..
 
Μηνύματα
12
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
συρια-ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
γκαλαπαγκος
καλώς όρισες στην παρέα!με το καλό εύχομαι να γίνει το ταξίδι σας!Απο Συρία δεν ξέρω,αλλα για Ιορδανία έχω να πω τα καλύτερα όπως είπε και ο/η happy!
Η Πέτρα εκπληκτική,να ρωτήσετε για δυνατότητα να διασχίσετε το φαράγγι νύχτα(όλα τα λεφτά!),και μην παραλείψετε να πάρετε μαγιώ για να κάνετε μπανάκι στη Νεκρά θάλασσα..εμπειρία επίσης μοναδική
ευχαριστω πολυ,,,
αντε και καλο μεξικο,,οπου απο οτι μου εχουνε πει,,οπουδηποτε εξω απο την πολη,,
ειναι κουκλα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.231
Μηνύματα
884.388
Μέλη
38.919
Νεότερο μέλος
ArgiroPappa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom