τα καλυτερα ερχονται

stellareal

Member
Μηνύματα
17
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΣΧΑ ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
καναδας
καλημέρα σε όλους,το όνομα μου είναι προφανες,το real ειναι απο το επαγγελμα μου.Ταξιδεύω σε τακτική και ετησια βάση και είμαι χαρουμενη που σήμερα ανακαλυψα οτι εχουμε και ελληνικο site ταξιδιωτων.Είμαι στην διαθεση σας σε ότι μπορω να βοηθησω.φιλικα στελλα:):D:D
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.785
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες real Stella... καλα ταξιδια ...
 

marydim

Member
Μηνύματα
1.631
Likes
410
Επόμενο Ταξίδι
Μεσόγειος
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος Αγ. Ιακώβου-Ισπανί
Καλώς ήρθες stellareal στην παρέα του travelstories...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Στελλα , εχεις κανει αρκετα και μακρινα ταξιδια! Καλη συνεχεια στα ταξιδια σου και :welcome2:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Στελλα :welcome: εδω η καλη παρηγοριστρα!!
 

RTW

Member
Μηνύματα
75
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
Σικάγο
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
καλημέρα σε όλους,το όνομα μου είναι προφανες,το real ειναι απο το επαγγελμα μου.Ταξιδεύω σε τακτική και ετησια βάση και είμαι χαρουμενη που σήμερα ανακαλυψα οτι εχουμε και ελληνικο site ταξιδιωτων.Είμαι στην διαθεση σας σε ότι μπορω να βοηθησω.φιλικα στελλα:):D:D
:welcome: κ απο μένα....είναι πολλοί τελικά οι Έλληνες ταξιδιώτες!
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
καλημέρα σε όλους,το όνομα μου είναι προφανες,το real ειναι απο το επαγγελμα μου.Ταξιδεύω σε τακτική και ετησια βάση και είμαι χαρουμενη που σήμερα ανακαλυψα οτι εχουμε και ελληνικο site ταξιδιωτων.Είμαι στην διαθεση σας σε ότι μπορω να βοηθησω.φιλικα στελλα:):D:D
...καλή και χρήσιμη "ανακάλυψη", πράγματι. Εδώ θα βρεις μια φιλική παρέα, πολλών τάσεων, ανησυχιών και ταχυτήτων. Για αυτό έχει και ενδιαφέρον. Σου εύχομαι καλή "διαμονή" και πολλά δούνε λαβείν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.220
Μηνύματα
884.134
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom