Ταϊλάνδη τελικα χαρη και σε εσας ταυλανδη

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
τελικα και εγω ταυλανδη. λιγο η προσφορα της εμιρατες λιγο που το σκεφτομουν για περσι το καλοκαιρι τελικα το αποφασισα. 8 με 23 αυγουστου με 1 διανυκτερευση dxb , 2 bkk , 6 usm και 5 ΗΚΤ. εκλεισα τα αεροπορικα τα ξενοδοχεια σε μπαγκον και πουκετ και ειμαι στη σκεψη για σαμουι και ντουμπαι. αλλα για μενα αυτη η αναζητηση ειναι το μισο ταξιδι. βρηκα παρα πολλες πληροφοριες διαβαζοντας ιστοριες ερωτησεις και απαντησεις των μελων και το δικο μου ευχαριστω ειναι για ολους σας. ε υ χ α ρ ι σ τ ω
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.655
τελικα και εγω ταυλανδη. λιγο η προσφορα της εμιρατες λιγο που το σκεφτομουν για περσι το καλοκαιρι τελικα το αποφασισα. 8 με 23 αυγουστου με 1 διανυκτερευση dxb , 2 bkk , 6 usm και 5 ΗΚΤ. εκλεισα τα αεροπορικα τα ξενοδοχεια σε μπαγκον και πουκετ και ειμαι στη σκεψη για σαμουι και ντουμπαι. αλλα για μενα αυτη η αναζητηση ειναι το μισο ταξιδι. βρηκα παρα πολλες πληροφοριες διαβαζοντας ιστοριες ερωτησεις και απαντησεις των μελων και το δικο μου ευχαριστω ειναι για ολους σας. ε υ χ α ρ ι σ τ ω
Αφού μας ευχαριστείς και σου ευχηθώ καλό ταξίδι, να σου πω να ξανασκεφτείς το Πουκέτ....είναι περίοδος μουσώνων και εκτός του καιρού, που μπορεί να τον πετύχεις και καλό, η θάλασσα δεν αστειεύεται....πνίγονται διάφοροι ανυποψίαστοι αυτό το καιρό και οι παραλίες έχουν κόκκινες σημαίες σε πολλά σημεία....με τις μέρες που έχεις δες τα νησάκια πέριξ του Σαμούι και θα με θυμηθείς...
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.762
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Να είσαι σίγουρος ότι θα περάσεις τέλεια! Καλό ταξίδι και από μένα!
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
Αφού μας ευχαριστείς και σου ευχηθώ καλό ταξίδι, να σου πω να ξανασκεφτείς το Πουκέτ....είναι περίοδος μουσώνων και εκτός του καιρού, που μπορεί να τον πετύχεις και καλό, η θάλασσα δεν αστειεύεται....πνίγονται διάφοροι ανυποψίαστοι αυτό το καιρό και οι παραλίες έχουν κόκκινες σημαίες σε πολλά σημεία....με τις μέρες που έχεις δες τα νησάκια πέριξ του Σαμούι και θα με θυμηθείς...
ευχαριστω για τις ευχες. ειμαι γνωστης του καιρου αλλα ηταν βετο της καλης μου. πιστευω να με λυπηθει ο θεος και να μην εχει βροχη ουτε αερα
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.655
ευχαριστω για τις ευχες. ειμαι γνωστης του καιρου αλλα ηταν βετο της καλης μου. πιστευω να με λυπηθει ο θεος και να μην εχει βροχη ουτε αερα
Φίλε, από το καιρό του Αδάμ οι γυναίκες όλο προβλήματα είναι.....αφού λοιπόν εφαρμόζεις δημοκρατικές μεθόδους στα ταξίδια σου, σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...η Ταϋλάνδη είναι μαγεία ακόμα και με άσχημο καιρό...το να σε λυπηθεί ο θεός λόγω παντόφλας το βλέπω δύσκολο....
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
ευχαριστω για τις ευχες. ειμαι γνωστης του καιρου αλλα ηταν βετο της καλης μου. πιστευω να με λυπηθει ο θεος και να μην εχει βροχη ουτε αερα
.

Καλά να περάσεις και μην ανησυχείς για τίποτε.
Και κοίτα να περάσεις στην καλή σου - με υπόγειο τρόπο- την άποψη:
Για κάθε καλή υπάρχει και μια καλύτερη
( Ακους εκει. Της ετοιμάζεις ταξιδάρα και βάζει και βέτο...)
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.799
Likes
18.655
.

Καλά να περάσεις και μην ανησυχείς για τίποτε.
Και κοίτα να περάσεις στην καλή σου - με υπόγειο τρόπο- την άποψη:
Για κάθε καλή υπάρχει και μια καλύτερη
( Ακους εκει. Της ετοιμάζεις ταξιδάρα και βάζει και βέτο...)
Άσε που αν πάνε Πουκέτ και έχει κακό καιρό, θα ακούει μετά "πού με έφερες, αφήσαμε τα νησάκια μας για τις Ταϋλάνδες"

Οπότε φίλε κάνε μία εκτύπωση της σελίδας αυτής να την έχεις για ελαφρυντικό στοιχείο...
 

taxidakia

Member
Μηνύματα
285
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις ξανά
Φίλε, από το καιρό του Αδάμ οι γυναίκες όλο προβλήματα είναι.....αφού λοιπόν εφαρμόζεις δημοκρατικές μεθόδους στα ταξίδια σου, σου εύχομαι να πάνε όλα καλά...η Ταϋλάνδη είναι μαγεία ακόμα και με άσχημο καιρό...το να σε λυπηθεί ο θεός λόγω παντόφλας το βλέπω δύσκολο....
Είναι καλή αιτιολογία όμως το 'λόγω παντόφλας"! :haha: Μπορείς να το συμπεριλάβεις στην αίτηση κι ίσως να σε λυπηθεί!
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
το βετο της ηταν πουκετ επειδη εχει ξαναπαει και της αρεσε πολυ η παραλια khao και θελει να ξαναπαει
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
και μια ερωτησουλα για ντουμπαι- ποιο ειναι το κοντινοτερο ξενοδοχειο απο το αεροδρομιο. να πηγαινεις με τα ποδια. τοσο κοντα σαν το σοφιτελ στο δικο μας. σημ. μη μου πει κανεις το ξενοδοχειο μεσα στο αεροδρομιο γιατι θα γελασω [μαλλον θα κλαψω απο την τιμη του]
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom