τι να βαλω στη βαλιτσα????

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
αγαπητοι μου ταξιδευτες καθε φορα που ταξιδευω προβληματιζομαι...να παρω μαζι μου σεντονια κ πετσετες ή οχι?βλεπετε παθουσα κανα 2 φορες οποτε τωρα πια προνοω!για το ταξιδι που ακολουθει εχω κλεισει ενα 3* κ 4*!και σας ρωτω λοιπον τα ξενοδοχεια της ιταλιας ειναι αξιοπιστα ??ή οπως του παρισιου που εκλεισα 3*κ δεν μπηκαν 7 μερες ουτε να σκουπισουν ουτε να αλλαξουν σεντονια πετσετες(ευτυχως ειχα παρει!):pευχαριστω!!
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αυτό πρώτη φορά το ακούω!δεν ξέρω άλλο τίποτα να σου πω εκτός του ότι στις πληροφορίες του ξενοδοχείου αναγράφεται αν έχει υπηρεσία δωματίου,οπότε ξέρεις και τι να περιμένεις.εγω σε ξενοδοχείο(οχι συγκρότημα διαμερισμάτων)δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε στην Ελλάδα ούτε και στο εξωτερικό.κρίμα είναι όμως να κουβαλας τόσα πράγματα στην Ιταλία.καλά να περάσεις !
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Για σιγουριά...άσε τα κατωσέντονα....και βάλε μια σκούπα..............
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Για σιγουριά...άσε τα κατωσέντονα....και βάλε μια σκούπα..............
συμφωνώ για την σκούπα και καλου κακου ρώτα τους και για τα κλιματιστικά μην είναι σαν του Βερολίνου προβληματικά και δεν δουλέυουν :shock:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
αγαπητοι μου ταξιδευτες καθε φορα που ταξιδευω προβληματιζομαι...να παρω μαζι μου σεντονια κ πετσετες ή οχι?βλεπετε παθουσα κανα 2 φορες οποτε τωρα πια προνοω!για το ταξιδι που ακολουθει εχω κλεισει ενα 3* κ 4*!και σας ρωτω λοιπον τα ξενοδοχεια της ιταλιας ειναι αξιοπιστα ??ή οπως του παρισιου που εκλεισα 3*κ δεν μπηκαν 7 μερες ουτε να σκουπισουν ουτε να αλλαξουν σεντονια πετσετες(ευτυχως ειχα παρει!):pευχαριστω!!
Δεν εχω αντιμετωπισει αντιστοιχο προβλημα ουτε στο Παρισι ουτε σε αλλη χωρα!!
Αλλα λιγη βρωμιτσα στις διακοπες επιβαλλεται νομιζω:haha::haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ευαγγελία τι έννοείς με το " λίγη βρωμίτσα επιβάλλεται "

και μια και είδα ότι θα πάς βερολίνο και Λονδίνο τσέκαρε σε παρακαλώ και τα κλιματιστικά στο ξενοδοχείο που θα μείνεις στο βερολίνο γιατί φίλος που γύρισε από εκεί πρίν λίγες μέρες διαπίστωσε σοβαρό πρόβλήμα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Εννοω οτι δεν θα το κανω και θεμα αν εχει βρωμιτσα το δωματιο αφου τις περισσοτερες ωρες θα ειμαι εκτος!! Τωρα εαν πας για το βραδυνο θεμα αλλαζει το πραγμα!! εκει λαμβανεις τα μετρα σου!! Ψεκαζεις με dettol και ολα ειναι ετοιμα!!
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αρα, συνοψιζω...προτεινεις στην κοπελα να αφησει κατωσεντονα-πανωσεντονα σπιτι, και να παρει μαζι της απλα ενα dettol! :) (κι αυτο μονο στην περιπτωση που παει με το ετερον ημισυ)

οριστε, παλι δωσαμε ρεστα στο θεμα "πως να φτιαξετε μικροτερη βαλιτσα"! :D
 

elbono

Member
Μηνύματα
190
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
?????
σας ευχαριστω λοιπον!δεν θα παρω ουτε πετσετες ουτε σεντονια κ το κριμα στο λαιμο σας!!!χαχαχα!!!θα παρω μονο dettol!με το ετερον ημισυ πηγα κ στα παρισι κ ημουν ατυχη!ελπιζω τωρα να μαι τυχερη θα δω κ τις λεπτομερειες για τις υπηρεσιες κ θα ελεγξω για τα κλιματιστικα!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
πάρε και την προίκα σου μαζί δε ξέρεις τι γίνεται..:bleh: εκεί στο Βερολίνο τι γίνεται τελικά κάθε καλοκαίρι τα ίδια προβλήματα...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
σας ευχαριστω λοιπον!δεν θα παρω ουτε πετσετες ουτε σεντονια κ το κριμα στο λαιμο σας!!!χαχαχα!!!θα παρω μονο dettol!με το ετερον ημισυ πηγα κ στα παρισι κ ημουν ατυχη!ελπιζω τωρα να μαι τυχερη θα δω κ τις λεπτομερειες για τις υπηρεσιες κ θα ελεγξω για τα κλιματιστικα!!!

κάτσε για να καταλάβουμε
στο παρίσι ήσουν άτυχη-ος γιατι πήγες με τo έτερο ήμισυ μαζι ......η γιατι δεν είχες μαζί σου dettol :D:D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
:bounce: :bounce: :bounce:

Ερώτηση: τα πανωσέντονα και τα κατωσέντονα που παίρνεις μαζί, τα πλένεις δηλαδή στο ξενοδοχείο; ή τα χρησιμοποιείς και τις 7 μέρες; διότι αν τα χρησιμοποιείς και τις 7 μέρες χωρίς να πλυθούν και να αλλαχτούν, ποια η διαφορά τους με αυτά που έχει ήδη το κρεβάτι από το ξενοδοχείο;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.240
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom