το καναλι μου στο Υtube ''πεταξε'' παει..

mallllias

Member
Μηνύματα
26
Likes
134
Καλησπερα σε ολους!
Δυστυχώς το καναλι που ανεβαζα που κ που κανενα βιντεο
επεσε στα χερια επιτήδειου κ αν δειτε ,για οσους ξερουν τα βιντεο μου,
αρχισε να ανεβαζει ασχετα πραμματα, απο 17/04/2022 και μετα, που στα λινκ απο κατω στην περιγραφη εχει ιους..
Δλδ μη κατεβασεται κανενα αρχειο απο αυτα που δηχνει στην περιγραφη του ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το τελευταιο βιντεο που ανεβασα ο ιδιος ειναι στις 11 Μαρ 2022 αυτο με το βαν VW T3 στα ιαματικα λουτρα Ξανθης

Το καναλι ειναι το ( kostas restas ) (αυτο με το κασετοφωνο με τα πολυβολα για εικονα προφιλ)
Αν δε καταφερω να το ανακτησω θα κανω καινουργιο καναλι
κ θα ξαναανεβασω λογικα τα βιντεο μου μιας που ταχω κρατημενα,
οπως φυσικα και καινουργια σιγα σιγα.
Εκανα αυτη την αναφορα για να το γνωρίζεται κάποιοι απο εσας που ίσως είσαστε συνδρομητές μου και παραξενευτήκατε με το καινούργιο ''άκυρο'' περιεχόμενο που ανέβηκε.
Ειμαι ιδιαίτερα στεναχωρημένος απο την εξέλιξη αυτή μιας που έχασα κ το λογαριασμό μου στο gmail.
Εχω αλλον τωρα ,αλλα καταλαβαίνεται το ντόμινο της κατάστασης αυτής.
Στις μερες μας το προβλημα μου ειναι ανοητο ,αλλα ηθελα να το αναφερω για αυτους τους 2 ,5 ,10 που με παρακολουθουνε.
Θα επανελθω με καινουργιο καναλι και με νεα βιντεο ..
προς το παρων το καναλι ( kostas restas ) μη το δίνεται σημασία γιατι εχασα τη διαχειρηση του απο 17/04/2022.
θα ενημερωσω εκ νεου για οτιδηποτε..
να'στε καλα!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.621
Likes
12.439
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπερα σε ολους!
Δυστυχώς το καναλι που ανεβαζα που κ που κανενα βιντεο
επεσε στα χερια επιτήδειου κ αν δειτε ,για οσους ξερουν τα βιντεο μου,
αρχισε να ανεβαζει ασχετα πραμματα, απο 17/04/2022 και μετα, που στα λινκ απο κατω στην περιγραφη εχει ιους..
Δλδ μη κατεβασεται κανενα αρχειο απο αυτα που δηχνει στην περιγραφη του ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Το τελευταιο βιντεο που ανεβασα ο ιδιος ειναι στις 11 Μαρ 2022 αυτο με το βαν VW T3 στα ιαματικα λουτρα Ξανθης

Το καναλι ειναι το ( kostas restas ) (αυτο με το κασετοφωνο με τα πολυβολα για εικονα προφιλ)
Αν δε καταφερω να το ανακτησω θα κανω καινουργιο καναλι
κ θα ξαναανεβασω λογικα τα βιντεο μου μιας που ταχω κρατημενα,
οπως φυσικα και καινουργια σιγα σιγα.
Εκανα αυτη την αναφορα για να το γνωρίζεται κάποιοι απο εσας που ίσως είσαστε συνδρομητές μου και παραξενευτήκατε με το καινούργιο ''άκυρο'' περιεχόμενο που ανέβηκε.
Ειμαι ιδιαίτερα στεναχωρημένος απο την εξέλιξη αυτή μιας που έχασα κ το λογαριασμό μου στο gmail.
Εχω αλλον τωρα ,αλλα καταλαβαίνεται το ντόμινο της κατάστασης αυτής.
Στις μερες μας το προβλημα μου ειναι ανοητο ,αλλα ηθελα να το αναφερω για αυτους τους 2 ,5 ,10 που με παρακολουθουνε.
Θα επανελθω με καινουργιο καναλι και με νεα βιντεο ..
προς το παρων το καναλι ( kostas restas ) μη το δίνεται σημασία γιατι εχασα τη διαχειρηση του απο 17/04/2022.
θα ενημερωσω εκ νεου για οτιδηποτε..
να'στε καλα!
Πολύ σπαστικά αυτά τα πράγματα. Πάντως τα βίντεο που έχεις ανεβάσει εδώ, μπορούμε ακόμα να τα παρακολουθήσουμε. Όταν φτιάξεις νέο κανάλι, στείλε ένα πμ να φτιάξουμε τα λινκ ;)
 

mallllias

Member
Μηνύματα
26
Likes
134
Πολύ σπαστικά αυτά τα πράγματα. Πάντως τα βίντεο που έχεις ανεβάσει εδώ, μπορούμε ακόμα να τα παρακολουθήσουμε. Όταν φτιάξεις νέο κανάλι, στείλε ένα πμ να φτιάξουμε τα λινκ ;)
Ναι , εννοειται.. θα ενημερωσω οπως κ ναχει..
Αν τυχει και δε μπορεσω να το ανακτησω, θα κανω καινουργιο απο το 0.
Θα ξαναανεβασω βεβαια τα βιντεακια μου εν συντομία, αλλα το παλιο θα πρεπει να καταργηθεί σε αυτη την περίπτωση, με report ας πουμε..
Ουτος η αλλος αυτος που το διαχειρίζεται τωρα εχει ιους στο λινκ της περιγραφης των βιντεο που αναφέρεται σε set up free προγραμμάτων.. ιοι ειναι, ετσι την πατησα κ γω δλδ..
 

mallllias

Member
Μηνύματα
26
Likes
134
Kαλος η κακος το καναλι στo ytube ( kostas restas με το κασετοφωνο με τα πυροβολα που βγαινουν απο τα ηχεια σαν εικονα για προφιλ)
το εχασα επισημα!
οσοι εχεται τη διαθεση ,βομβαρδιστετο με αναφορες γιατι ουτος η αλλος ο τυπος κακο κανει με τους ιους που μοιράζει στα λινκ κατω απο καθε βιντεο απο τις 17/04/2022 και μετα.
Θα κανω καινουργιο ξανα σαν Kostas Restas με ασπρομαυρη τη φατσα μου για εικονα προφιλ, θα το δειτε συντομα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.929
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom