Νάξος φθηνη διαμονη στη Ναξο??????

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
καλημέρα
η καλύτερη λύση είναι να στείλεις email στους ξενοδόχους για μια καλύτερη τιμή
κοίτα και εδώ
Neu! ++ URLAUB ++ jetzt bis 70% Rabatt beim Marktf
για παράδειγμα το Naxos Palace hotel 4*
για 5 βράδια η τιμή είναι στα ?270 με πρωινό
καλή διασκέδαση στο νησί

με βαθμολογια 6.7 στο booking..
 

PheniX

Member
Μηνύματα
62
Likes
4
δίκιο έχεις για την βαθμολογία
όμως είδες τιμή στο γερμανικό site ,ενώ όπου άλλου κοιτάξεις η τιμή είναι διπλή.
για την βαθμολογία :
πέρυσι πήγα σε ξενοδοχείο που είχε 6,3 στο booking,εγώ όμως πέρασα πάρα πολύ ευχάριστες διακοπές και θα του έδινα δεκάρι
 
Μηνύματα
31
Likes
2
είχα παέι πέρσι Νάξο κι έμεινα στα studios zefuros στην πλάκα, έμεινα πολυ ευχαριστημένη!!! Πολύ όμορφο και οικονομικό! Το μόνο κακό, ένας χωματόδρομος που πρέπει να διανύσεις για να πας εκει!!

Zefyros Studios in Naxos, Greece, Plaka Beach
ναι το εχω δει οντως πολυ καλο φαινεται..:)..να σε ρωτησω..η Πλακα γενικα ειναι απομονωμενη σαν περιοχη??με το αυτοκινητο η χωρα ποση ωρα ειναι??θα με βοηθουσες πολυ εαν μου ελεγες δυο λογια για την περιοχη για να δω εαν θα κλεισω τελικα εκει..:roll:
 

alex84

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
H Πλάκα ειναι παραλιακή,μικρή σα χωριουδάκι κι έχει κοντά την παραλία της Πλάκας η οποία είναι προέκταση της παραλίας της Αγίας Άννας. 'Εχει κοντά 2-3 ταβερνακια, ένα ωραιο μπαράκι το Yazoo και το waffle house! Στα λέω αυτά για να καταλάβεις πως κανένα βράδυ μπορείς να βγεις κι εκεί,εμενα μου αρεσε δηλαδή! Απο τη χώρα απέχει 10-15'! Οποιαδήποτε αλλη πληροφορία θες για Νάξο, μη διστάσεις!! ;)
 
Μηνύματα
31
Likes
2
H Πλάκα ειναι παραλιακή,μικρή σα χωριουδάκι κι έχει κοντά την παραλία της Πλάκας η οποία είναι προέκταση της παραλίας της Αγίας Άννας. 'Εχει κοντά 2-3 ταβερνακια, ένα ωραιο μπαράκι το Yazoo και το waffle house! Στα λέω αυτά για να καταλάβεις πως κανένα βράδυ μπορείς να βγεις κι εκεί,εμενα μου αρεσε δηλαδή! Απο τη χώρα απέχει 10-15'! Οποιαδήποτε αλλη πληροφορία θες για Νάξο, μη διστάσεις!! ;)
οπότε μια χαρα για να μεινουμε εκει δεν ειναι τελειως ερημικα..!!τελεια ευχαριστω πολυ!!!:D
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ταϋλάνδη
εμεινα περυσι στο πυργακι με 35 ευρω το δικλινο με κουζινα και μπανιο την ιδια εποχη
 
Μηνύματα
31
Likes
2
τα zefuros studios εχουν 20% εκπτωση σε κρατησεις μεχρι 15/7 !!
βρηκα με 40ευρω/βραδυ σε ενα που ειναι μπροστα στη θαλασσα και τελικα εκλεισα εκει!!ελπιζω η επιλογη μ να με δικαιωσει..! σ ευχαριστω πολυ οπως και να χει!!!;-)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Πες το και σε μας !Ειναι καλο να μαζευουμε χοτελς υποψηφια για μελλοντικες εξορμησεις μας στο αγαπημενο νησι.
 
Μηνύματα
31
Likes
2
Πες το και σε μας !Ειναι καλο να μαζευουμε χοτελς υποψηφια για μελλοντικες εξορμησεις μας στο αγαπημενο νησι.
Nikos Maria Στούντιο στην Πλάκα της Νάξου, Ενοικιαζόμενα Δωμάτια στην Νάξο στην παραλία Πλάκας..:)..Φυσικα η καλύτερη τιμη εγινε σε συνεννόηση με τον ιδιοκτητη..;)...!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom