χαιρετισμος

odyseus

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
χαιρετω ολα τα μελη.
μου αρεσουν τα ταξιδια και μεχρι σημερα εχω ταξιδεψει σε 100 χωρες σε ολο το κοσμο.οποιοσδηποτε θελησει βοηθεια και πληροφορειες ας επικοινωνησει μαζι μου,ειδικα για διασκεδαση,αξιοθεατα-αρχαιες πολεις,παραλιες.ισχυει για ολες σχεδον τις χωρες της ευρωπης και αμερικης,ν.α. ασια και απω ανατολη,ινδια,αυστραλια.απο αφρικη μονο αιγυπτο και μαροκο,καθως και ολα τα θερετρα της μεσογειου ,καραιβικης και σε αλλα νησια.σας ευχαριστω
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.408
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Οδυσσέα καλώς όρισες,θα θέλαμε να μας πεις περισσότερα για τα ταξίδια σου.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες στην παρεα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.139
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
χαιρετω ολα τα μελη.
μου αρεσουν τα ταξιδια και μεχρι σημερα εχω ταξιδεψει σε 100 χωρες σε ολο το κοσμο.οποιοσδηποτε θελησει βοηθεια και πληροφορειες ας επικοινωνησει μαζι μου,ειδικα για διασκεδαση,αξιοθεατα-αρχαιες πολεις,παραλιες.ισχυει για ολες σχεδον τις χωρες της ευρωπης και αμερικης,ν.α. ασια και απω ανατολη,ινδια,αυστραλια.απο αφρικη μονο αιγυπτο και μαροκο,καθως και ολα τα θερετρα της μεσογειου ,καραιβικης και σε αλλα νησια.σας ευχαριστω
Βλέπω και κάποιους "δύσκολους" προορισμούς στο χάρτη σου (π.χ. Βόρεια Κορέα, Σαουδ. Αραβία, Ονδούρες). Θα ήταν ενδιαφέρον να μας έδινες μια (σύντομότερη ή αναλυτικότερη) εξιστόρηση των επισκέψεων στα μέρη αυτά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom