Ηνωμένο Βασίλειο χρειαζεται ανταπτορας (μετασχηματιστης ρευματος) για Λονδινο?

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Άλλο πράγμα ο αντάπτορας κι άλλο ο μετασχηματιστής. Αντάπτορας χρειάζεται, μετασχηματιστής όχι.
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Χρειάζεται αντάπτορας και τα περισσότερα ξενοδοχεία (για να μην πω όλα) σου τον παρέχουν αν τον ζητήσεις.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Χρειάζεται αντάπτορας και τα περισσότερα ξενοδοχεία (για να μην πω όλα) σου τον παρέχουν αν τον ζητήσεις.
χμ μην εισαι τοσο σιγουρη .
Προσφατα βρεθηκαμε σε ξενοδοχειο γνωστης αλυσιδας στην πολη και δεν ειχαν να μας δωσουν
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Αλήθεια; Τι να πω δε μου έχει τύχει να ζητήσω και να μη μου δώσουν. Κάποιες φορές έχω δώσει και χρήματα για εγγύηση βέβαια!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
υπάρχει και ένα τρικ για την πρίζα που δε χρειάζεται αντάπτορα παρά μόνο ένα καπάκι από στυλό BIC ;)
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αλήθεια; Τι να πω δε μου έχει τύχει να ζητήσω και να μη μου δώσουν. Κάποιες φορές έχω δώσει και χρήματα για εγγύηση βέβαια!
Ναι ισχυει και αυτο ! Μου συνεβει σε προηγουμενο ταξιδι στο Λονδινο πριν 2 χρονια . 5 λιρες εγγυηση για καθε ανταπτορα
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο site για να αγοράσω αντάπτορα? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα αυτό, οπότε χρειάζομαι βοήθεια. Ευχαριστώ!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο site για να αγοράσω αντάπτορα? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα αυτό, οπότε χρειάζομαι βοήθεια. Ευχαριστώ!
Θ' αγοράσεις στο αεροδρόμιο μόλις φτάσεις. Αν θες να έχεις από δω, ψάξε στο skroutz.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
μπορεί κάποιος να μου στείλει κάποιο site για να αγοράσω αντάπτορα? Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το θέμα αυτό, οπότε χρειάζομαι βοήθεια. Ευχαριστώ!
Σε κάθε μαγαζάκι της γειτονιάς με πρίζες,λάμπες κτλ θα βρείς.3 ευρώ.Δεν χρειάζεσαι ούτε ιντερνετ ούτε παραγγελίες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom