Ισπανία χριστουγεννα στην βαρκελωνη

crazyman

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
καλησπερα ειμαι νεο μελος εδω και συγνωμη αν κανω καποιο λαθος .εχω αποφασισει να παω χριστουγεννα στην βαρκελωνη αλλα δεν ξερω ακομα τιμες .υπαχρουν δυο ενδεχομενα η να παω με γκρουπ 5 ημερες η να παω μεμωνωμενα με την μηετρα μου η καποιον φιλο. θα ηθελα να μου πειτε αν ειναι καλη περιοδος αυτη και συν τοις αλλης να μου πειτε ποια απο τα δυο συμφερει να κανω? επισης απο θεμα συνενοησεις στην πολη τι γινεται?εχω μαθει οτι δεν μιλανε αγγλικα ισχυει κατι τετοιο?

ευχαριστω πολλυ εκ των προτερων ;)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
θεωρώ οτι η βαρκελώνη ειναι πολύ καλυτερη ανοιξη και καλοκαιρι που η θαλασσα ενσωματώνεται στην ζωή της πόλης και της δίνει την αυρα της παραθαλασσιας πόλης...χριστουγεννα ειχε πάει η κορη μου και δεν συγκλονιστηκε....τωρα οσον αφορά την συννενοηση..δεν νομιζω να υπάρχει θέμα..μην φοβασαι...
για τιμές...θα πρεπει να ψαξεις πρωτα αεροπορικά εισητηρια..δες aegean..και μετα να δεις μεσω booking η καποιου αλλου σαιτ τιμες ξενοδοχειών...
αν κανονισεις από τωρα θα πετυχεις καλες τιμές και σιγουρα θα πληρωσεις λιγοτερα απο το πρακτορείο...και σιγουρα θα πρεπει να προμηθευτεις καποιον ταξιδιωτικό οδηγο που θα σε βοηθησει να δεις τι αξιζει να δεις στην πόλη και να προσανατολιστείς...
 

ConstadinosO

Member
Μηνύματα
124
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν,Βόρεια Κορέα,Κούβα
Εχω επισκεφτει την Βαρκελωνη 2 φορες.Την μια Μαρτιο και την αλλη Απριλιο.Η μητερα μου εχει ταξιδεψει χριστουγεννα και μου ειχε πει οτι ηταν ομορφα αλλα εγω θα προτεινα ανοιξη η καλοκαιρι διοτι η Βαρκελωνη ειναι μια παραθαλασσια πολη που οι παραλιες ειναι ενα με την πολη και παιζουν σημαντικο ρολο οποτε θα ηταν καλο να τις δεις χωρις γκρι ουρανο και μουντα τοπια.Οσον αφορα τη γλωσσα εγω πρωσοπικα δεν συναντησα ανθρωπο(εκτος απο τον ρεσεπσιονιστ) που ν αγνωριζει αγγλικα.!Κατα τα αλλα η Βαρκελωνη(ασχετως αν εγω την αγαπω για αλλους λογους) ειναι μια πολυ ωραια πολη και σιγουρα αξιζει να την επισκεφθεις αν και δεν θα προτεινα πανω απο 5 μερες!Ελπιζω να βοηθησα
 

crazyman

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ευχαριστω πολλυ για τις πληροφοριες σας αλλα κατι προεκυψε και θα το αναβαλω ισως παω το καλοκαιρι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.979
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom