Λευκάδα 10ημερο στη λευκαδα

lina

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΚΩΤΙΑ
καλησπερα.17 μεχρι 25 ιουλιου θα παμε 2 ζευγαρια στη λευκαδα για πρωτη φορα και θελουμε βοηθεια.
βρηκαμε μια καλη μεζονετα που χρεωνουν 130 την ημερα με ιδιωτικη πισινα,αλλα θα ειναι κλεισμενη εκεινο τον καιρο.:mad:
Lefkada Villas (Lefkas) - Lefkada Luxury Private Villas for Rent in Vafkeri, Spanochori Lefkas Greece
και σας ρωτω μηπως εχετε υποψιν σας κατι παρομοιο? ή τουλαχιστον να μην εχει πισινα αλλα να ειμαστε και οι 4 σε ενα σπιτι με δυο δωματια.

ευχαριστω:D
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
πολυ ομορφα σπιτια,μεζονετες,διαμερισματα κλπ. νοικιαζονται στον Αγιο Νικητα που ειναι καταπληκτικο μερος!!!
ειναι κοντα στην πολη της Λευκαδας περιπου 10-15 λεπτα με αυτοκινητο και κοντα στις υπεροχες παραλιες της δυτικης μεριας,Καθισμα,Πορτο Κατσικι!
 

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Σας δινω αλλη μια προταση για βιλλες με πισινα εδω:

Aghios Nikitas villas with pools - Lefkada - CV Travel

αλλα ρε παιδια... θα πατε στο νησι με τις καλυτερες παραλιες (ΟΚ μαζι με τη Μηλο:)) και θα κανετε μπανιο στη πισινα? Ιεροσυλια...
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Η Βαυκερη ειναι ενας μικρος οικισμος πανω απο το Νυδρι με πολυ ωραια θεα.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Η Βαυκερη ειναι ενας μικρος οικισμος πανω απο το Νυδρι με πολυ ωραια θεα.

αν το έγραψες σαν απάντηση στην ερώτησή μου,ευχαριστώ,αλλά το ξέρω...ρώτησα για να μάθω αν το επέλεξαν για να μείνουν ενώ ξέρουν τι πρόσβαση έχει και πόσο μακριά είναι από τη πόλη και τις παραλίες..εγώ ξέρω ακριβώς που είναι ,πως πας και που βρίσκεται στη Βαυκερή η βίλα που θα μείνουν.:p
 

sotiris11

Member
Μηνύματα
35
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
milano-komo
πανω απο 10 λεπτα με το αμαξι δε λεει,και μαλιστα ιουλιο μηνα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom