10 χρόνια Travelstories

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Θέλω να πω κι εγώ συγχαρητήρια για όλα όσα έχεις καταφέρει -γενικά και πιο ειδικά- με αυτό το φόρουμ που πραγματικά είτε άλλαξε ζωές είτε έδωσε σίγουρα στις ζωές των μελών....

Προσωπικά έμαθα να ταξιδεύω καλύτερα κι αγάπησα τα ταξίδια ακόμα περισσότερο.
Ικανοποίησα μια άγνωστη ανάγκη που είχα -και δεν το ήξερα- να γράφω κι έτσι κατάφερα 2 πράγματα: να γράφω καλύτερα τουλάχιστον συντακτικά και κάποια ταξίδια μου να παραμείνουν ζωντανά στον αιώνα αφού υπάρχει καταγεγραμμένη η κάθε λεπτομέρεια τους.
Γνώρισα μια πολύ ενδιαφέρουσα γκάμα ανθρώπων που πολλούς συμπάθησα και με αρκετούς από αυτούς έχουμε ανά διαστήματα κάνει παρέα, φάει, πιει, γενικά έχουμε περάσει καλά. Με κάποιους θα μπορούσαμε εν δυνάμει να είμαστε και καλοί φίλοι, πέρα από γνωστοί που συμπαθιούνται κι ανταλάσσουν μηνύματα ευχών-συμπάθειας κλπ κλπ.
Μέσα από αυτή τη γκάμα έκανα όντως δυο φιλίες πολύ σημαντικές για μένα που εύχομαι να είναι ζωής.

Όλα αυτά λοιπόν από το φόρουμ που εσύ δημιούργησες και -πολύ σημαντικό- ενώ έχεις κάνει κάτι τόσο σημαντικό είσαι ΠΑΡΑ πολύ προσγειωμένος και μπράβο σου.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

(παίζει συνάντηση και δεν την ξέρω??)
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.035
Πρωτοαρχισα να μπαινω στην αγαπημενη μας παρεα,οταν εψαχνα πληροφοριες για ενα ταξιδι που σχεδιαζα.Στην αρχη,πολυ δειλα,αλλα πολυ συντομα,σε συνδυασμο με την μεγαλη μου αγαπη,τα ταξιδια,ανακαλυψα φιλους και συνταξιδιωτες στις αληθινες η και φανταστικες περιπλανησεις μου.Σας ευχαριστω πολυ ....:kissing2:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Δέκα χρόνια travelstories λοιπόν.
Κάθε χρόνο τετοια εποχή θυμάμαι ότι θεωρούμαι από τα παλιά μέλη. Διανύω πλέον το όγδοο έτος παρουσίας μου στο φόρουμ.
Θυμάμαι τον ενθουσιασμό μου όταν ανακάλυψα το travelstories. Τις πρώτες ταξιδιωτικές συμβουλές που δέχθηκα απο @ΕΡΣΗ @Traveller @pinelopi κλπ
Τα ξενύχτια που έχω κάνει για να διαβάζω καταπληκτικες ιστορίες ή να γελάω με επικά τρολαρισματα.
Θυμάμαι τις υπέροχες φωτογραφίες από τα ταξίδια της @anny που τόσο λείπει από το φόρουμ.
Τα καλωσόρισματα του @makisg στα νέα μέλη.
Τα ποτάκια και τις συζητήσεις που έχω κανει στις συναντήσεις μας και πόσους αξιόλογους ανθρώπους έχω γνωρίσει.
Την έκπληξη που ένιωσα όταν έμαθα την μετανάστευση του αφεντικού μας και την αποχαιρετιστηρια μάζωξη.

Ελπίζω τα επόμενα δέκα χρονια να είναι πιο ταξιδιάρικα για όλους μας και το site να σπάσει κάθε ρεκόρ.

ΥΓ. Το επετειακό site τα σπάει.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολλά μπράβο για όσα έχει καταφέρει το σάιτ τόσα χρόνια με πολλή προσωπική δουλειά από Δεφ και εθελοντές για να κάνουμε το χαβαλέ μας και να παίρνουμε πληροφορίες οι υπόλοιποι. Εορταστικά θα ήθελα να δω ενεργή επιστροφή "ιστορικών" μελών όπως @Traveller, @EΡΣΗ κλπ. Και είναι και πολλοί οι "κλπ".

Χρόνια πολλά και πάλι και χίλια ευχαριστώ.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.014
Πολλά μπράβο για όσα έχει καταφέρει το σάιτ τόσα χρόνια με πολλή προσωπική δουλειά από Δεφ και εθελοντές για να κάνουμε το χαβαλέ μας και να παίρνουμε πληροφορίες οι υπόλοιποι. Εορταστικά θα ήθελα να δω ενεργή επιστροφή "ιστορικών" μελών όπως @Traveller, @EΡΣΗ κλπ. Και είναι και πολλοί οι "κλπ".

Χρόνια πολλά και πάλι και χίλια ευχαριστώ.
ο mpiftex ξερει κανεις που βρισκεται ρε παιδια?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.763
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom