10 χρόνια Travelstories

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Καλημέρα και χρόνια πολλά κι από εμένα!!
Είχα την τύχη να βγει το forum μεταξύ των πρώτων αποτελεσμάτων όταν έκανα αναζήτηση για κάποιο ταξίδι..και από τότε, εδώ είμαστε!! :)
Αν και στην επετειακή συνάντηση θα σας στέλνω χαιρετισμούς από τη Ρώμη, ανυπομονώ να γνωρίσω κάποια μέλη από κοντά!
Λιμνοθάλασσα Μεσολογγίου, 2 χρόνια πριν
DSC_0245a.jpg
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ θα επιλέξω τη σημερινή μέρα να ευχηθώ Χρόνια Πολλά γιατί είναι τα γενέθλια του @Defkalion που χωρίς αυτόν δε θα υπήρχε Travelstories.
Μπορεί οι συνθήκες να τα έχουν φέρει έτσι ώστε να ταξιδεύουμε λιγότερο, αλλά οι άνθρωποι που γνώρισα και κάποιοι από αυτούς έγιναν πραγματικοί μου φίλοι και τα νοητά ταξίδια μέσα από τις ιστορίες των άλλων παραμένουν!

Χρόνια Πολλά στο φόρουμ, να ταξιδεύουμε, να μας ανοίγονται νέοι ορίζοντες σε όλα τα πεδία, να βρισκόμαστε, να συζητάμε, να διαφωνούμε!

Αφεντικό προσωπικά σου εύχομαι να τα εκατοστήσεις, να είσαι πάντα δημιουργικός, υγιής, ευτυχισμένος με την οικογένεια σου κι ελπίζω στα επόμενα γενέθλια να είσαι εδώ!
Άντε και με ένα πρωτάθλημα μιας και ήρθατε...χαλάλι, άσε που κάπου πήρε το μάτι μου οτι φρόντισε ο @Yorgos για αυτό!:D

Και για να είμαστε κι επίκαιροι!:bleh:
 

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Χρόνια πολλά και από μένα.
Από τα παλαιότερα μέλη, με ελάχιστη συμμετοχή αλλά το αγαπημένο Travelstories να είναι ευαγγέλιο πριν τον οποιοδήποτε σχεδιασμό απόδρασης.
Η ταξιδιωτική μας κοινότητα είναι ένας θησαυρός.
Καλή συνέχεια.
 

Dva Srca

Member
Μηνύματα
558
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία
Ταξίδι-Όνειρο
Ισραήλ, Ειρηνικός
Χρόνια πολλά στο πιο εθιστικό ελληνικό forum! Επειδή μπορώ να φανταστώ τον κόπο και την αφοσίωση που χρειάστηκε από την πλευρά των πρώτων μελών για τη συντήρηση και ανάπτυξη του forum, θα παραθέσω με τη σειρά μου μια φωτογραφία του τελευταίου επιβάτη, ενός bussinessman σε νυχτερινό δρομολόγιο του μετρό του Τόκιο. Ποιος ξέρει πόσα ξενύχτια είχε ρίξει κι εκείνος μπροστά στον υπολογιστή...

DSC01126.JPG
 

TEARY29

Member
Μηνύματα
24
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσία
Χρόνια πολλά ταξιδιωτικά!Η πρώτη μου αναζήτηση όταν προετοιμάζω ταξίδι και πολλές φορές όταν θέλω να "ταξιδεψω" μέσω των ιστοριών.

Η φωτογραφία από Ελ.Βελ. my second home :)
ελ βελ for ever...μόλις μπαίνεις μέσα αλλάζεις διάθεση...
τι μόλις μπαίνεις..................
και με την σκέψη ακόμα!!!!!!!!!!!!!!!!
 

TEARY29

Member
Μηνύματα
24
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσία
Μάλλον από τα πρώτα 100.000 μέλη....
Χαρακτηριστικά έχω να αναφέρω την ατάκα ενός συνταξιδιώτη μου παλιού στην Κούβα....
Ενώ γυρνούσαμε την πανέμορφη Αβάνα του αναφέρω την ύπαρξη του travelstories κ.τλ. κ.τ.λ.
Επιστρέφουμε Αθήνα , πίσω ο καθένας στο γραφείο του , και λαμβάνω mail με την εξής ατάκα.........
"αχ ρε Βάσω τι μου έκανες με το travelstories............έχω κολλήσει και διαβάζω όλη μέρα........πάνε οι πελάτες......."
Αυτό είναι το travelstories....εθιστικό........
όσοι είναι εθισμένοι στα ταξίδια( είτε πραγματικά, είτε με την σκέψη) δεν μπορούν να μην εθιστούν και στο travelstories.....
Χρόνια πολλά και ταξιδιάρικα........
 

Miltoss

Member
Μηνύματα
44
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΑριζοναΟρλεανη Γουατεμαλα
Ταξίδι-Όνειρο
Τρένο Ιμαλαιων ΠεκίνοΛάσα
Χρόνια πολλά Travelstories να τα εκατοστήσεις !!! Σ' ευχαριστώ που κάνεις τα ταξίδια μας πιο συναρπαστικά !!! foto : Ouro Preto Brazil
ouro preto.jpg
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Για τους χρήστες του δεν υπάρχει αποτοξινωση....χαιρομαι για τα 3 χρονια που το εχω βρει..λυπαμαι που δεν το ειχα βρει νωριτερα τοτε τις καλες εποχες που διαβαζω τι ταξιδαρες εκαναν οι παλιοι:agnes overjoyed:
 

HKLEOPATRA

Member
Μηνύματα
304
Likes
1.055
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ-ΒΡΟΤΣΛΑΒ
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο !!!!
Ενα μεγάλο Ευχαριστώ για όλες αυτές τις ατελειωτες ώρες νοερών ταξιδίων που μας προσφέρατε αλλα και τις απίστευτα χρησιμες πληροφορίες που έκαναν να ταξίδια μας ακόμη πιο όμορφα !!! Η φωτογραφία είναι από το Φθινοπωρινό μας ταξίδι στην Μπρυζ.
MPIZ.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom