1000000 θεσεις απο 24 ευρώ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

North66

Member
Μηνύματα
4.311
Likes
5.069
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Για τσουρέκια Τερκενλής ή τα ἐχει χαλάσει κι αυτός?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Και εγώ σου λέω ότι δε σε πιστεύω ότι το έκλεισες με 69 ευρώ(με vueling όπως προανέφερα)... Προσφορά υπήρχε μόνο στο BCN - PRG στα 40ευρώ one way. Η επιστροφή δεν υπήρχε σε προσφορά και το χαμηλότερο που μπορούσες να πετύχεις με Vueling είναι 50 ευρώ. Το 69 είναι προϊόν της φαντασίας σου. Πέτα όσο θες με loco. Δεν είναι αυτό το κόλλημά μου. Το θέμα είναι ότι trollάρεις ακατάπαυστα. Πιο πολύ μου μοιάζεις για παλιό μέλος που ήρθε να βγάλει τα αποθημένα του. Απλά ξαναμπήκες στην ignore λίστα μου.
Απορώ πως σε κρατάνε ακόμη...
Μην σκας ρε φίλε... δεν ξέρω αν έχεις δει τον ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΑΣΘΕΝΗ του Μολιέρου... εδώ έχουμε τον ΚΑΤΑ ΦΑΝΤΑΣΙΑΝ ΤΑΞΙΔΙΩΤΗ... του τα είπανε κι αλλού και κατάπιε την γλώσσα του... εκεί που δεν γεμίζουνε ταξί και τα μάζεψε και έφυγε... τουλάχιστον δεν σημειώνει τι μας λέει και τα μπερδεύει... μπερδεύει τα χρόνια, τις πτήσεις, όλα... καλό είναι να κάνεις virtual flights αλλά κάπου θα την κάνεις την πατάτα και θα σε βρούνε... σα μια ψυχή εδώ μέσα που φανταζόταν ότι πήγε στη Γάζα κι από τότε μούγκα στη στρούγκα... άσε λοιπόν το παλλικάρι να φαντάζεται πως ταξιδεύει... τσάμπα είναι... φτηνότερα και από FR...
 

SkullFlower

Member
Μηνύματα
518
Likes
97
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona- Perpignan
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
τουλάχιστον δεν μας γράφει και για φανταστικούς συνεπιβάτες τύπου Λεονάρντο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το θέμα κλειδώνεται. Παρακαλώ ότι προσφορές μπαίνουν να δίνετε και τα αντίστοιχα λινκ.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.281
Μηνύματα
886.502
Μέλη
38.951
Νεότερο μέλος
Theodwraka

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom