11 χρόνια Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα - Ένας απολογισμός

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.424
Likes
7.787
Σίγουρα παίζει ρόλο ο προορισμός γιατί για να ψηφίσει κάποιος μια ιστορία πρέπει... να τη διαβάσει κιόλας. Δε νομίζω όλοι να διαβάζουν όλες τις ιστορίες, όσο να ναι ένας πιο ιντριγαδορικος προορισμός σε προκαλεί περισσότερο να διαβάσεις την ιστορία.
Ναι αλλα για να μπεις στην διαδικασια να ψηφισεις τις διαβαζεις ολες (θελω να πιστευω)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.344
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ναι αλλα για να μπεις στην διαδικασια να ψηφισεις τις διαβαζεις ολες (θελω να πιστευω)
Εεε...χμμμ...γκλουπ...όταν λέμε όλες? και αυτές από μέση ανατολή? (Ποιός πέταξε ντομάτα ρε?)
ή από τα -σταν? (να λείπουν οι χειρονομίες!)
Πέρα από την πλάκα, δεν τις διαβάζω όλες παρά μόνο αυτές που με ενδιαφέρει ο προορισμός.
Μάλλον είναι λάθος, αλλά πιστεύω δεν είμαι η μόνη. Ποιός τις διαβάζει όλες?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Εεε...χμμμ...γκλουπ...όταν λέμε όλες? και αυτές από μέση ανατολή? (Ποιός πέταξε ντομάτα ρε?)
ή από τα -σταν? (να λείπουν οι χειρονομίες!)
Πέρα από την πλάκα, δεν τις διαβάζω όλες παρά μόνο αυτές που με ενδιαφέρει ο προορισμός.
Μάλλον είναι λάθος, αλλά πιστεύω δεν είμαι η μόνη. Ποιός τις διαβάζει όλες?
Τις περισσοτερες τις θυμάμαι απο όταν γράφτηκαν. Εδω κάθε μέρα μεροκάματο στο φόρουμ!
Αυτές που δεν με ενδιαφέρουν προτου ψηφίσω κάνω ενα πέρασμα μια-δυο σελίδες και παίρνω στίγμα ετσι νοιώθω ότι δεν αδικώ κάποιον που παρά τον αδιάφορο προορισμό γράφει καταπληκτικά.
 

depo

Member
Μηνύματα
64
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Βερόνα
Ονειρεμένο Ταξίδι
νησί του Πάσχα
Πολύ ενδιαφέροντα τα στατιστικά και θέρμες ευχαριστίες στους συγγραφείς για τις υπέροχες ιστορίες τους. Μου προκαλεί εντύπωση που δεν ψηφίστηκαν αρκετά η Ιαπωνία και η Ρωσία, δύο από τις ωραιότερες και πιο ιδιαίτερες χώρες του κόσμου. Μάλλον πρέπει να γράψω καμιά ιστορία.
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.962
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
η Ιαπωνία και η Ρωσία, δύο από τις ωραιότερες και πιο ιδιαίτερες χώρες του κόσμου. Μάλλον πρέπει να γράψω καμιά ιστορία.
Τι το λες και δε το κάνεις; :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.114
Μηνύματα
880.689
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom