Γενικά 12 μερες κυκλαδες τουρ

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
καλο καλοκαιρι με υγεια και υπομονη σε ολους....με τοσους μακακες που μας αναπνεουν το οξυγονο η υπομονη ειναι το νουμερο ενα προσον!

τεσπα στο θεμα μου τωρα....θελω να κανω ενα τουρ κυκλαδες καπου στις 12 μερες...εγω και δυο φιλοι κοντα στα 30 ειμαστε και οι 3.θελουμε τις μισες μερες χαος αλκοολ και παρταλιασματα και τις υπολοιπες διαλογισμο και ρεκλα,χααχαχα.βαζω μεσα σιγουρα κουφονησια.δεν προτιμαω ιο γιατι εχω παει 6 φορες.μυκονο θα παω μονο για να βρω μια φιλη που δουλευει εκει....για καμμια αλλη λογικη δεν την θελω.αποκλειω οικογειακα νησια.στην ηρεμια θελουμε εννοειται παραλιες καλες και αν γινεται και ελευθερο καμπινγκ ακομα καλυτερα....υπολογιστε 2 νησια για χαος και 2 νησια για ηρεμια.αν τα εξοδα νομιζεται ειναι πολλα για μετακινησεις βγαζουμε ενα νησι....περιμενω προτασεις απο ολες και ολους...ειμαστε ατομα που επιβιωνουμε παντου......αρα δωστε πονο στον λαο.αντεχουμε και αλλο....βασικο πιστευω ειναι και οι μετακινησεις απο νησι σε νησι......ευχαριστω και καθε προταση συζητησιμη
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
παιδια ενας ενας μην πλακωνεστε.....βοηθεια !!!!!δεν αντεχω τοσες απαντησεις
 
Μηνύματα
51
Likes
45
Αφού σκοπεύετε να πάτε Κουφονήσια τότε καλή επιλογή είναι η Νάξος και η Πάρος που βρίσκονται και κοντά. Ειδικά με την Νάξο υπάρχει καλή και συχνή σύνδεση...

Και τα 2 αυτά νησιά πάντως έχουν ζωή (Μύκονο και Ίο είπαμε δεν θέλεις) επομένως νομίζω ότι είναι μια καλή λύση!

Τώρα βέβαια εξαρτάται και τι περίοδο θα πας. Αφού θέλετε τζέρτζελο πηγαίντε καλύτερα σε περίοδο αιχμής (αρχές με μέσα Αυγούστου).
 

dimmi

Member
Μηνύματα
20
Likes
5
Νάξο- Κουφονήσια - Σχοινούσα- Ηρακλειά. Είναι πολύ βολική η συγκοινωνία και θα βρεις όλα αυτά που ψάχνεις εσύ και η παρέα.
 

magic_jim

Member
Μηνύματα
72
Likes
96
Επόμενο Ταξίδι
Δυσκολη επιλογη!
Ταξίδι-Όνειρο
Αστυπαλαια
Σαντορινη-Αναφη. Σαντορινη για διασκεδαση,διεθνεις τουριστριουλες,καρτποσταλικες φωτο και Αναφη ειναι ακριβως το ησυχο μερος που ζητατε τελειες αμμουδιες και free camping. Απεχουν 1μιση ωρα με το καραβι με συχνα δρομολογια σχεδον καθημερινα. βαλτε κ μια παρο η ναξο αν θελετε και τριτο νησι
 

XanthiVr

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλο καλοκαιρι με υγεια και υπομονη σε ολους....με τοσους μακακες που μας αναπνεουν το οξυγονο η υπομονη ειναι το νουμερο ενα προσον!

τεσπα στο θεμα μου τωρα....θελω να κανω ενα τουρ κυκλαδες καπου στις 12 μερες...εγω και δυο φιλοι κοντα στα 30 ειμαστε και οι 3.θελουμε τις μισες μερες χαος αλκοολ και παρταλιασματα και τις υπολοιπες διαλογισμο και ρεκλα,χααχαχα.βαζω μεσα σιγουρα κουφονησια.δεν προτιμαω ιο γιατι εχω παει 6 φορες.μυκονο θα παω μονο για να βρω μια φιλη που δουλευει εκει....για καμμια αλλη λογικη δεν την θελω.αποκλειω οικογειακα νησια.στην ηρεμια θελουμε εννοειται παραλιες καλες και αν γινεται και ελευθερο καμπινγκ ακομα καλυτερα....υπολογιστε 2 νησια για χαος και 2 νησια για ηρεμια.αν τα εξοδα νομιζεται ειναι πολλα για μετακινησεις βγαζουμε ενα νησι....περιμενω προτασεις απο ολες και ολους...ειμαστε ατομα που επιβιωνουμε παντου......αρα δωστε πονο στον λαο.αντεχουμε και αλλο....βασικο πιστευω ειναι και οι μετακινησεις απο νησι σε νησι......ευχαριστω και καθε προταση συζητησιμη
Λοιπον geo...Αυτο που ζητουσες πέρυσι το ζητάω εγω φέτος!!!!
Λοιπον περιμένω να μου πεις!!!!που πήγατε!!!θελω προτάσεις αν σου ειναι εύκολο!θα μας βοηθήσεις πολύ!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.837
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom