17 πανέμορφα αξιοθέατα που πρέπει οπωσδήποτε να δείτε

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Εγώ έχω πάει στο ένα δάσος κάπου στη Ιαπωνία και ήταν φοβερό... του χρόνου θα πάω σε μια λίμνη κάπου στην Ευρώπη και πιστεύω να είναι κι εκεί φανταστικά!!
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Σε ένα βουνό έχεις πάει;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Traveller said:
Εγώ έχω πάει στο ένα δάσος κάπου στη Ιαπωνία και ήταν φοβερό... του χρόνου θα πάω σε μια λίμνη κάπου στην Ευρώπη και πιστεύω να είναι κι εκεί φανταστικά!!
Αυτη η λιμνη καπου στην Ευρωπη δεν χανεται με τιποτα. Να πας οπωσδηποτε!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Σε ζηλεύω traveller, αυτό το δάσος κάπου στην Ιαπωνία ήταν πάντα το όνειρό μου! Βέβαια φίλοι μου που έχουν επισκεφθεί το νυχτερινό ουρανό πάνω από τον Ινδικό μου λένε ότι δεν αξίζει τα λεφτά του, άρα μήπως και το ένα δάσος είναι φόλα, δε ξέρω.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Eγώ αντίθετα έχω μαγευτεί απ' τις φωτογραφίες του νυχτερινού ουρανού πάνω απ' τον Ινδικό. Δικαίως βρίσκεται στα 17 πανέμορφα αξιοθέατα που πρέπει οπωσδήποτε να δείτε.

amirror_us_ga1.gallery.hd.org__exhibits_natural_science__more298aac59d90dcb54a0134c2b9e48c19d9.jpg
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Eγώ αντίθετα έχω μαγευτεί απ' τις φωτογραφίες του νυχτερινού ουρανού πάνω απ' τον Ινδικό. Δικαίως βρίσκεται στα 17 πανέμορφα αξιοθέατα που πρέπει οπωσδήποτε να δείτε.

amirror_us_ga1.gallery.hd.org__exhibits_natural_science__more298aac59d90dcb54a0134c2b9e48c19d9.jpg
Πλάκα κάνω :) Εννοείται είναι πανέμορφες οι φώτο, το ίδιο και το δάσος κάπου στην Ιαπωνία, για το γενικόλογο του πράγματος είναι το σχόλιο μου
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.081
Φωτογραφία Νο 14. Λες και δεν είναι του κόσμου αυτού. Δεν έχω λόγια. Αν δεν το κανονίσω να πάω κάποια στιγμή, θα σκάσω.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγώ ερωτώ: πληρώνεται κανείς για να γράφει τέτοια άρθρα; Μάλλον έπεσαν στα χέρια κάποιες εντυπωσιακές φωτό. Πάντως το αφοριστικό του πράγματος μου αρέσει.... "πανέμορφα" "οπωσδήποτε"!!! Ειδικά η Βέρνη......επίσης γιατί ο ουρανός του ινδικού ειδικά είναι πανέμορφος δεν μπορώ να σας το απαντήσω μήτε εγώ όσο κι αν τον έχω ατενίσει.
Κι αν για κάτι θα είχα να πω, είναι ναι, αξίζει να πάτε Ισλανδία κι αν έχετε τα κότσια να κάνετε το τριήμερο trekking από το Landmannalaugar
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Photoshop κ ξερό ψωμί!
Πιπέρι, η Ισλανδία δεν χρειάζεται photoshop. Αυτά είναι τα χρώματά της. Σημασία έχει το μάτι του φωτογράφου για να δραματοποιήσει μια εικόνα. Μετανοιώνω που δεν έχω κάνει το trekking στο Landmannalaugar (το οποίο μπορεί κανείς να επισκεφθεί χωρίς την υποχρέωση να κάνει πεζοπορία μέσα στα πολύχρωμα λιβάδια της ισλανδικής λάβας)
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Τα τοπία στην Ισλανδία είναι απλά μαγευτικά. Να δω πότε θα καταφέρουμε να πάμε...

Πάντως, με εντυπωσίασε η Βέρνη. Η πόλη φαίνεται σαν να είναι βγαλμένη από παραμύθι.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom