?19 ΒΙΕΝΝΗ-ΠΡΑΓΑ κλπ

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
Skyeurope
ΒΙΕΝΝΗ - ΠΡΑΓΑ
?19 +visa VIE-SKG/ATH ΙΟΥΝ-ΟΚΤ
?19 +visa PRG-SKG/ATH ΙΟΥΝ-ΟΚΤ
all inclusive

?38 +visa SKG-VIE-SKG A/R ΙΟΥΝ-ΣΕΠ
?58 +visa ATH-PRG-ATH A/R ΙΟΥΝ-ΣΕΠ

?48 +visa για τη διαδρομή ΠΑΡΙΣΙ-ΠΡΑΓΑ-ΑΘΗΝΑ απο ΙΟΥΝ (η μετάβαση ΑΘΗΝΑ-ΠΡΑΓΑ-ΠΑΡΙΣΙ δεν ταιριάζει η ωρα και πρεπει να γίνει με άλλη εταιρία).

ισχύει μέχρι : 15/3/2009
fly : 1/5/2009-25/10/2009



Save BIG with our summer flights - fares from 19 EUR
Now you can save a lot on summer flights with SkyEurope. One way fares starting from ?19 all inclusive.
Booking period: Tue, 10 Mar 2009 9:30am - Sun, 15 Mar, 2009 12pm
Travel period: 23 March, 2009 - 24 Oct, 2009*
Οι περισσότερς ημερομηνίες για Βιέννη είναι σε προσφορά. Μάλλον επειδή αύξησε τα δρομολόγια απο Ελλάδα.

Οι ώρες ταιριάζουν πάρα πολύ καλά για connection (προώθηση) προς
BUCHAREST
LISBON
SPLIT-CROATIA


http://www.skyeurope.com/en/special-offers/lowest-fares/
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
να δουμε αν θαχει καμμια προσφορα για χριστουγεννα- πρωτοχρονια......ή θα βγαλουν τοτε τα σπασμενα του καλοκαιριου:roll::roll:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
την βιεννη την εχω ηδη στο προγραμμα αλλα αυτη η πραγα δεν μου καθεται!
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Εν τω μεταξει αυτη η Skyeurope βγαζει σχεδον καθε βδομαδα προσφορες.Γι αυτο οποιος υελει να παει πραγα,βιεννη,μπρατισλαβα θα προτεινα να επισκεπτεται συχνα την ιστοσελιδα της......
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Πάντως με μια γρήγορη αναζήτηση είδα πως πετυχαίνεις πακετάκι πήγαινε-έλα Πράγα, γύρω στα 100ευρώ, απο Σεπτέμβρη...

Νωρίτερα είναι αρκετά πιο ακριβά...;)
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Η προσφορά έληξε...πριν από λίγες μέρες έβρισκες το πήγαινε έλα ακόμη και για μέσα στο καλοκαίρι γύρω στα 60-70 Ευρώ.

Αναμένουμε την επόμενη προσφορά λοιπόν! :cool:
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Λοιπόν έχω κλείσει για Πράγα με SkyEurope για τον οκτώβριο με 88? όλα μαζί σε προηγούμενη προσφορά .Φυσικά και είναι τσάμπα, όμως αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι όταν βγάζουν τις προσφορές βλέπεις κάτι γελοίες τιμές all inclusive , που σιγά σιγά στο τέλος προσαυξάνονται. Δηλαδή για να είμαι πιο ακριβής το εισιτήριό μου κόστιζε ( και διαφημιζόταν ως τέτοιο) 29? all inclusive να πας και άλλο τόσο η επιστροφή άρα 58? σύνολο. Λοιπόν τα 58ευρώ έγιναν 88 ευρώ (χωρίς ασφάλειες ή επιλογή καθίσματος ή speedy boarding) με τις αποσκευές και μία άλλη χρέωση. Σαφώς και είναι πολύ φθηνό απλώς σημειώνω ότι όλο και κάτι παραπάνω πληρώνεις στο τέλος.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Λοιπόν έχω κλείσει για Πράγα με SkyEurope για τον οκτώβριο με 88? όλα μαζί σε προηγούμενη προσφορά .Φυσικά και είναι τσάμπα, όμως αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι όταν βγάζουν τις προσφορές βλέπεις κάτι γελοίες τιμές all inclusive , που σιγά σιγά στο τέλος προσαυξάνονται. Δηλαδή για να είμαι πιο ακριβής το εισιτήριό μου κόστιζε ( και διαφημιζόταν ως τέτοιο) 29? all inclusive να πας και άλλο τόσο η επιστροφή άρα 58? σύνολο. Λοιπόν τα 58ευρώ έγιναν 88 ευρώ (χωρίς ασφάλειες ή επιλογή καθίσματος ή speedy boarding) με τις αποσκευές και μία άλλη χρέωση. Σαφώς και είναι πολύ φθηνό απλώς σημειώνω ότι όλο και κάτι παραπάνω πληρώνεις στο τέλος.
συμφωνώ αλλά δέν πάυει να είναι απελπιστικά φθηνα :) και πάλι :clap::clap:
 

Dust

Member
Μηνύματα
101
Likes
11
Ταξίδι-Όνειρο
Nέα Ζηλανδία
Κατι ελαφρως off-topic.Η Skyeurope δεχεται και χρεωστικη/προπληρωμενη καρτα ή μονο πιστωτικη;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Όλοι δέχονται και την προπληρωμένη...αρκεί να υπάρχει το ποσό μέσα στην κάρτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.032
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom