2η συνάντηση

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
άντε και τη βραδυνή πτήση την προλαβαίνει..
Νομιζεις......αν τη προλαβαινα θα ειχα αυτοκαλεστει .......αν το Ρεθυμνο ειχε αεροδρομιο....αν τα Χανια δεν ηταν μια ωρα.....συν το καταποντισμο της Αθηνας.........Ευη με λενε...δεν με λενε Κοπερφιλντ ??? ουτε αυτος θα προλαβαινε....
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.410
Likes
9.340
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Νομιζεις......αν τη προλαβαινα θα ειχα αυτοκαλεστει .......αν το Ρεθυμνο ειχε αεροδρομιο....αν τα Χανια δεν ηταν μια ωρα.....συν το καταποντισμο της Αθηνας.........Ευη με λενε...δεν με λενε Κοπερφιλντ ??? ουτε αυτος θα προλαβαινε....
οκ, νόμιζα ότι στις 8 είναι εντάξει αλλά αν δουλεύεις απόγευμα μόνο αν σε λέγανε Κόπερφιλντ είχες ελπίδες..alla prossima είπαμε.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
να φερεις και στακα μαζι με τους χοχλιους!!! μην ερθεις με αδεια χερια!!:lol::lol:

Το κατιτις θα το εφερνα σιγουρα.......εδω στην ελβετια φερανε τσικουδια καποιοι και κερασαν ολο το γκρουπ...τα ποτηρακια με σταμπα μαντιναδες πανω και σε καθε ενα επεφτε η αναλογη ......ο οδηγος σταφιδα...η ξεναγος ουτε ηξερε σε πια γλωσσα μιλουσε...εγω μονο νηφαλια που δεν ειμαι του αλκοολ...και δυο πιτσιρικια που δεν τα ποτισανε.......εκει να εβλεπες φαση....
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.792
Likes
1.141
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
μήπως να έρθω να σε πάρω με τη βάρκα μου? τι ώρα σχολάς?
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
μήπως να έρθω να σε πάρω με τη βάρκα μου? τι ώρα σχολάς?

Λεφτρη εισαι απιστευτος.......γνησιος Θεσσαλονικιος...σπουδασα στη πολη σου...τελεια... εσυ και ο mpiftex αντιπροσωπευεται επαξια τη Θεσσαλονικη......τετοιους τυπους εκανα παρεα και με χαλασανε...εγω ημουν σοβαρο κοριτσι.....
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
μήπως να έρθω να σε πάρω με τη βάρκα μου? τι ώρα σχολάς?
δεν ξερω μηπως μπαταρει η βαρκα με τετοια κορμοστασια!!!
Που πηγαν οι μπουκλες σου καλε?? τις εκρυψες κατω απο τα αυτια σου?
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.792
Likes
1.141
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Λεφτρη εισαι απιστευτος.......γνησιος Θεσσαλονικιος...σπουδασα στη πολη σου...τελεια... εσυ και ο mpiftex αντιπροσωπευεται επαξια τη Θεσσαλονικη......τετοιους τυπους εκανα παρεα και με χαλασανε...εγω ημουν σοβαρο κοριτσι.....
μεγάλη μου τιμή που με αποκαλείς ''γνήσιο θεσσαλονικιό'' μα δεν έχω καμμία σχέση με θεσ/κη εκτός απο ότι πλέον απέχω λιγότερο χρονικά με την ολοκλήρωση της εγνατίας:D
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
εννοεί γνήσιο βορειοελλαδίτη βρε!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
ο Λευτεράκης έιναι το καλύτερο παιδί τής Καβάλας με τα φοβερά προφιτερόλ :bleh::bleh::bleh:
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Λοιπόν παιδιά το τραπέζι έχει κλειστεί για 16 άτομα στις 9 το βράδυ. Όποιος τελικά δεν μπορεί, ή όποιος αποφάσισε τελικά να έρθει και δεν το έχει δηλώσει να μας ενημερώσει! Όποιος έχει απορίες μπορεί αν στείλει πμ σε μένα ή τον Σάμιον!
αυτά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.332
Μηνύματα
888.619
Μέλη
38.999
Νεότερο μέλος
MARGI HPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom