2 βράδυα στα Χανιά

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Η τιμη είναι στάνταρ. Νομίζω το λεωφορείο κανει 20-25 λεπτα και έχει παντα δρομολόγιο αμεσως μετά από κάθε αφιξη της εκαστοτε πτησης.
Επειδή δεν έχω βρεθεί άλλη φορά στο συγκεκριμένο αεροδρόμιο η στάση λεωφορείου που βρίσκετε;
Ευχαριστώ
 

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Επειδή δεν έχω βρεθεί άλλη φορά στο συγκεκριμένο αεροδρόμιο η στάση λεωφορείου που βρίσκετε;
Ευχαριστώ
Ακριβώς απέναντι απο τις αφίξεις με το βγείτε έξω. Δεν είναι Χίθροου, χαχα. Ότι θες πες μου να βοηθήσω
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Το εισιτήριο Αεροδρόμιο-Χανιά κοστίζει 2,50 (το ολόκληρο).
Μπορείς να κλείσεις και ηλεκτρονικά εισιτήρια (για χειμερινούς μήνες δεν είναι απαραίτητο) εδώ:
https://www.e-ktel.com
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
συμφωνω με ολα αυτα που ειπατε αλλα προσοχη στο εξης... για φαγητο εξω απο τη πολη...ειναι καθημερινες οι μερς διαμονης σας εδω και ΠΑΙΖΕΙ να μην βρειτε ανοικτα κυριως το μεσημερι στα εκτος πολης μαγαζια γιατι ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΕΛΙΕΣ.. την εχω πατησει πολλακις και ας μενω εδω...
 

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
ευχαριστώ όλους.... Πάντως για τρίτη βράδυ κλείσαμε τραπέζι στα Χάλκινα να ακούσουμε και μουσική.....
 

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Ωραίο μαγαζι και μουσικη αλλά μέτριο φαγητο...
λίγη κρητική μουσική θα μας κάνει καλό...… έχετε κάτι να προτείνετε από φαγητό στο συγκεκριμένο μαγαζί;.. Η επιλογή έγινε για την μουσική περισσότερο και ότι είναι δίπλα στο λιμάνι και στο ξενοδοχείο....
 
Last edited:

Panosjgr

Member
Μηνύματα
61
Likes
15
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις....και για την βοήθεια.....
Περάσαμε υπέροχα μέσα στην πόλη και δεν βγήκαμε ποιο έξω λόγο της διάρκειας της διαμονής μας.....
Η Παλιά πόλη με το λιμάνι είναι πάρα πολύ όμορφη.... και το φαγητό πολύ καλό...….(Κουζίνα ΕΠΕ, Τα Χάλκινα)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom