2015.Που πάμε;

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας
Πότε πας???Εγώ το Πάσχα για 6 μέρες!
Επίσης στο πρόγραμμα βρίσκεται η διάσχιση Τρανσφαγγάρασαν και Τρανσαλπίνα το Μάιο που ανοίγουν,Κωνστάνζα-Μαμάια το καλοκαίρι,Μολδαβία(Κισινάου και κάποια χωριά),Βουδαπέστη και Βιένη.Ότι άλλο προκύψει καλοδεχούμενο!
Για την Πολη,ειπες οτι θα το κανεις και θα το κανεις!Μπραβο villi!!!
 

Daphne 1231

Member
Μηνύματα
34
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντιν/πολη ξανα
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Για την Πολη,ειπες οτι θα το κανεις και θα το κανεις!Μπραβο villi!!!
Ζήλευω πολύ που όλοι έχετε πάει περισσότερες της μία φοράς κι εγώ καθόλου!Οπότε εκμεταλλεύτηκα μία προσφορά της Ταρόμ και τώρα πρέπει να περιμένω μέχρι το Πάσχα.Όταν πλησιάσει ο καιρός θα σου στείλω πμ να με κατατοπίσεις με εκκλησίες κλπ αν και θα βρίσκομαι Μ.Παρασκευή εκεί οπότε δε θα προλάβω να επισκευτώ και πολλές.
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Προγραμματισμένα μέχρι στιγμής στις 12 Δεκεμβρίου ΔΕΗ, (βρήκα εξιτηριο-θέση πολή καλή) 20 Δεκεμβρίου ΕΥΔΑΠ (ευκαιριάρα!), λίγο αργότερα εφορία -ούτε και εγώ ξέρω τι θα πληρωσω πάλι- και περίπου τον Ιανουαριο κάτι Τράπεζες για κάτι άλλους φόρους-κίντερ έκπληξη. Στο ενδιάμεσο, κάτι τέλη κυκλοφορίας για ανάπαυλα. Μια χαρά! Κακώς βέβαια τα γράφω και προκαλώ τον φθόνο και την Αντζελα Ζήλεια, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ στο ποταπό κομμάτι του χαρακτήρα μου που διψά για επίδειξη
Φτου γαμώτο! Αν δεν ήταν αυτό το σχόλιο θα είχα βγει πρώτος στα likes χωρίς να αναφέρω καν μέρος! Α ρε dim Kyr...:lol:
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Εντυπωσιαστηκα απο το μελος Yorgos για τα τοσα πολλα ταξιδια που σχεδιαζει και απο το μελος DIM KYR για το μπλακ χιουμορ της που τσακιζει κοκκαλα!
Για μενα ειναι στα σκαργια ενα πλανο γι Ανδαλουσια με πλοια και τρενα(δεν πεταω) που χρειαζεται δουλεια για να γινει και που χρειαστω βοηθεια απο το κοινο..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom