2015.Που πάμε;

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Miss echo περιμένουμε εναγωνίως! Αντε και καλό καλοκαίρι!!!
Σήμερα είναι "δύσκολη" μέρα! Επέστρεψα από το καλοκαίρι των 30+ βαθμών στο καταχείμωνο! Τουλάχιστον πρόλαβα λίγο στρωμένο χιονάκι.. :)
 
Last edited:

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Το 2015 ξεκινάει με Βερολίνο για εμένα. Ξέρω οτι μια βδομάδα απο τις καλοκαιρινές διακοπές μου θα είναι στην Ισπανία και μια στην Μύκονο και ελπίζω τον Δεκέμβριο να πάω στο Μπουτάν.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
[ελπίζω τον Δεκέμβριο να πάω στο Μπουτάν.[/QUOTE],,,,σου το ευχομαι ολοψυχα..Μπουταν μοναδικο.....
 

melissokomos

Member
Μηνύματα
110
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Δέχομαι προτάσεις
Ταξίδι-Όνειρο
Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Για καμιά χώρα της Βαλτικής (Εσθονία, Λετονία )δεν πρόσεξα να πηγαίνει κανείς η ακόμα και Αγ Πετρούπολη 'οπου ψήνομαι να πάω τον Μάιο .Λέτε να να κάνω λάθος στο timing? Απ' όλο το φόρουμ μόνο εγώ θα πάω κατ'εκεί;
 

rena88

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
προς το παρον ειναι προγραματισμενο ενα ταξιδι στην πραγα μετα θα δειξει.
 

Hugin

Member
Μηνύματα
606
Likes
1.873
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Για καμιά χώρα της Βαλτικής (Εσθονία, Λετονία )δεν πρόσεξα να πηγαίνει κανείς η ακόμα και Αγ Πετρούπολη 'οπου ψήνομαι να πάω τον Μάιο .Λέτε να να κάνω λάθος στο timing? Απ' όλο το φόρουμ μόνο εγώ θα πάω κατ'εκεί;
Τέλος Ιουνίου θα πάω Λιθουανία, Λετονία Εσθονία και Φιλανδία!
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Εγώ το μεγάλο ταξίδι για το 15 το έκανα αρχές Γενάρη στην Ινδία που ήταν για μένα και ένας από τους τοπ προορισμούς. Τώρα για αργότερα προορισμοί υπάρχουν διάθεση υπάρχει λεφτά δε βλέπω να υπάρχουν!!!!!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.075
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Προς το παρον εχω κλεισει -με αφορμη μια θεατρικη παρασταση που θα δω (Hamlet με Benedict Cumberbatch, το τηλεοπτικο Σερλοκ) -για Αυγουστο αγαπημενο Λονδινο! Θα παω δευτερη φορα για 8 μερες κ θα δω οτι δεν ειδα τη πρωτη φορα, αν προλαβω θα παω κ κανα δυο εκδρομες εκτος!!
Κατα τα αλλα λεω να παω κ πριν το Πασχα καπου εξωτερικο 4-5 μερουλες κ μαλλον προς Γερμανια με βλεπω..Μοναχο-Νυρεμβεργη ισως .Θα δουμε..
Ναμαστε καλα παιδια ολοι να πραγματοποιησουμε τα ταξιδια μας!
Λοιπόν... Τελικά αύριο αναχωρώ για Μαδρίτη και ίσως πάω και Τολέδο αν έχω χρόνο :clap::clap: Είμαι ενθουσιασμένη αλλά και αγχωμένη λίγο καθότι είναι το πρώτο ταξίδι που επιχειρώ ολομόναχη! Ευχηθείτε μου να πάνε όλα καλά γιατί είμαι και λίγο γκαντέμω χαχα :D Πρόβα τζενεράλε, καθότι φέτος προβλέπεται ολίγον "μοναχική" η ταξιδιωτική μου χρονιά :( Κάτι μου λέει ότι θα μου ψιλοαρέσει πάντως χαχα

Υ.Γ. Κι αν πάρω φόρα, με βλέπω και το Μάιο μάλλον κανά τριήμερο-τετραήμερο κάπου δε ξέρω ακόμα :haha:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.491
Likes
7.992
Λοιπόν... Τελικά αύριο αναχωρώ για Μαδρίτη και ίσως πάω και Τολέδο αν έχω χρόνο :clap::clap: Είμαι ενθουσιασμένη αλλά και αγχωμένη λίγο καθότι είναι το πρώτο ταξίδι που επιχειρώ ολομόναχη! Ευχηθείτε μου να πάνε όλα καλά γιατί είμαι και λίγο γκαντέμω χαχα :D Πρόβα τζενεράλε, καθότι φέτος προβλέπεται ολίγον "μοναχική" η ταξιδιωτική μου χρονιά :( Κάτι μου λέει ότι θα μου ψιλοαρέσει πάντως χαχα

Υ.Γ. Κι αν πάρω φόρα, με βλέπω και το Μάιο μάλλον κανά τριήμερο-τετραήμερο κάπου δε ξέρω ακόμα :haha:
Σουπερ!! Μια χαρα θα περασεις!! Θα περιμενουμε και εξιστορηση των εμπειριων σου εκει!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.481
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom