2018 Που πάμε;

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
ευχαριστω,κοριτσι,να σαι καλα και να ταξιδευεις οπως ,οταν και οποτε μπορεις!
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Ριξε μια ματια σε καρτες των σιδηροδρομων και προσφορες επισης...βρισκεις κελεπουρια.Σωστη η σκεψη με λεωφορεια,γλυτωνεις χρημα!Για ποτε το χεις?Εγω λεω Ιουνη!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.909
Το Πάσχα πάω. Θα δω και τις κάρτες αλλά με 10 ευρώ για μετακινήσεις 3 ωρών και το εισιτήριο στο χέρι από πριν, θα δω αν αξίζει τον τρόπο να μπλέξω. Συνήθως θέλει πολύ διάβασμα για να βρεις ποια κάρτα ταιριάζει στην περίπτωση.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σιγουρα θελει και εξαρταται απο το ποσο συχνα θα χρησιμοποιηθει.Καλο θα ηταν ενα ρεπορταζ απο το ταξιδι..τοτε θα ξεδιαλεγω κι εγω,αν και μπορντω ειναι εκ των ουκ ανευ..οτι μαζεψεις χρησιμο θαναι!να περασετε τελεια!
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
537
Likes
2.746
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Τελικά αποφασίσαμε,Σρι Λανκα για 3 εβδομάδες τον Φεβρουάριο...
... και το πήραμε πίσω! :rolleyes: Μόλις έκλεισα εισητηρια για Νεπάλ. 3 εβδομάδες τον Φεβρουάριο... Αυτό που μου αρέσει σε εμένα είναι ότι είμαι σταθερός στις απόψεις μου! :D
Πολλά χρόνια τώρα λέω ότι θα πάω Νεπάλ αλλά αυτή θα είναι η χρονιά του, επιτέλους!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
... και το πήραμε πίσω! :rolleyes: Μόλις έκλεισα εισητηρια για Νεπάλ. 3 εβδομάδες τον Φεβρουάριο... Αυτό που μου αρέσει σε εμένα είναι ότι είμαι σταθερός στις απόψεις μου! :D
Μεγάλη σπαζοκεφαλια ...
δεν ξερω γιατι αλλαξες γνωμη, αλλα νομιζω οτι τελικα πρεπει να ειμαστε ευελικτοι. αλλωστε καποιος ανθρωπος που αγαπαει τα ταξιδια νομιζω οτι θελει να δει σχεδον τα παντα, αρα οποια ευκαιρια ερχεται μπορει κανεις να την αρπαξει.
εγω νομιζω καλυψα τα απωθημενα μου και πλεον ελπιζω οτι θα ειμαι ανοιχτη σε ολες τις ευκαιριες
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
αλλωστε καποιος ανθρωπος που αγαπαει τα ταξιδια νομιζω οτι θελει να δει σχεδον τα παντα, αρα οποια ευκαιρια ερχεται μπορει κανεις να την αρπαξει.
Ακόμα κι αν ευκαιρία είναι για 2 μήνες στη Σομαλία; (Θυμίζω, η χώρα έχει ένα από τους αγριότερους εμφύλιους στην ιστορία).
Be carefull what you wish for, που λένε και στο χωριό μου :)
 
Last edited:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
η αρχη θα γινει με το ταξιδι-ονειρο ζωης στην Ινδια μαζι με τον sif... (αφιξη Βομβαη,μετα Γκοα,Δελχι,Ακκρα,Τζαιπουρ κ επιστροφη απο Δελχι) για 2 εβδομαδες...κ για συνεχεια βλεπουμε!!! :clap:
Λιγάκι ... μακριά δεν πέφτει η Accra;:bleh:
Καλύτερα να πάτε στην Agra ! Πού να τρέχετε στις Αφρικές τώρα! :)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.400
Ακόμα κι αν ευκαιρία είναι για 2 μήνες στη Σομαλία; (Θυμίζω, η χώρα έχει ένα από τους αγριότερους εμφύλιους στην ιστορία).
Be carefull what you wish for, που λένε και στο χωριό μου :)
Μπορείς να πας Σομαλία με όσα γίνονται εκεί τα τελευταία χρόνια; Ισως σαν ομαδα ασφαλείας ή απ'έξω σαν πλήρωμα κάποιου πλοίου. Αλλά σίγουρα θα χρειαστείς συνοδεία όπλου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.937
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μπορείς να πας Σομαλία με όσα γίνονται εκεί τα τελευταία χρόνια; Ισως σαν ομαδα ασφαλείας ή απ'έξω σαν πλήρωμα κάποιου πλοίου. Αλλά σίγουρα θα χρειαστείς συνοδεία όπλου.
Μωρέ και Σομαλιλάνδη μπορείς να πας και να είσαι και σχετικά ασφαλής, αμα θες (είναι μια περιοχή της χώρας, το πρώην Βρεττανικό κομμάτι της, που αυτοανακυρηχθεί ανεξάρτητο και δεν έχει εμφύλιο). Αλλά either way, πας έτσι αψήφιστα, επειδή έτυχε μπροστά σου;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom