2022. Που πάμε;

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002
Αυτό ισχύει και για τον Αύγουστο πλέον? Ή επειδή είναι ο μήνας με την περισσότερη κίνηση καλύτερα να κλείσω τώρα?
Για Μόναχο ενδιαφέρομαι
Οι πιθανότητες να βρεις φθηνό εισιτήριο 5-6 μέρες είναι ελάχιστες και ειδικά για το προορισμό που θέλεις θα σύγκρινα τις πιθανότητες με αυτές του τζόκερ. Πλέον μπορείς να αγοράσεις εισιτήριο με δυνατότητα αλλαγής της ημερομηνίας χωρίς πρόστιμο. Επίσης οι ταξιδιωτικές ασφάλειες συμπεριλαμβάνουν καλύψεις για κορονοϊό.
 

Traveler koko

Member
Μηνύματα
147
Likes
691
Επόμενο Ταξίδι
Ισλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Προς το παρόν έχω κλείσει για αρχές Ιουνίου ένα roadtrip νότια Πελοπόννησο μια βδομάδα κ Αύγουστο δύο βδομάδες Όσλο, Νορβηγία για roadtrip Μπέργκεν κ δρόμο του Ατλαντικού..
 

thrykika

Member
Μηνύματα
102
Likes
304
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Προς το παρόν όλο το καλοκαίρι θα βολοδέρνουμε ΣΚ στα κοντινά νησάκια μιας και παντρευόμαστε Σεπτέμβρη και μετά ονειρεμένο ROAD TRIP WEST COAST USA 🇺🇸 ✈🚙 με διάρκεια 1 μήνα!!!!

ΑΠΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!:clap::clap:
 

SPARTIATIS

Member
Μηνύματα
5
Likes
11
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
μαλδιβες
Βαρκελώνη ξανά!

Έχοντας τρέξει την πόλη σε μαραθώνιο, σε αγώνα τριάθλου αυτή τη φορά θα την περπατήσουμε με την οικογένεια!
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Εκλεισα plan b για τις Αυγουστιατικες διακοπες στη Στοκχολμη και παραλληλο προγραμμα για αρκετες μερες στη Βενετια παλι. Σε περιπτωση που πανε κατα διαολου οι πτησεις για Στοκχολμη.
Μολις ολοκληρωθηκε το plan a και το plan b, η καρδια μου αρχισε να σκιρταει για το plan b.
Αβυσσος η ψυχη των ταξιδιωτων.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Θα ήθελα να πάω Πράγα ή Μόναχο τον Οκτώβριο από Θεσσαλονίκη. Δεν βρίσκω πτήσεις με φθηνά εισιτήρια.
@paefstra πόσες ημέρες χρειάζονται για Βενετία? έτσι για τα βασικά
Δεν ειμαι ο καταλληλος ανθρωπος. Βγαινει και σε 2 αν δεν μπεις σε κανεναν εσωτερικο χωρο. Εξαρταται τι ψαχνεις.
 

naypigos

Member
Μηνύματα
196
Likes
802
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Κρουαζιέρα Ανταρκτική
Θα ήθελα να πάω Πράγα ή Μόναχο τον Οκτώβριο από Θεσσαλονίκη. Δεν βρίσκω πτήσεις με φθηνά εισιτήρια.
@paefstra πόσες ημέρες χρειάζονται για Βενετία? έτσι για τα βασικά
Έχω κανονίσει Πράγα 2 - 6 Οκτ.! Περίμενε να βγάλει το 50 % η Aegean, που πιστεύω θα βγει σύντομα και κλείσε
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.500
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom