2022. Που πάμε;

Μηνύματα
234
Likes
925
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
  1. Σεπτέμβριο πάω Ν.Αφρική-Ζιμπάμποε- Μποτσουάνα με διάρκεια 2 γεμάτες εβδομάδες
  2. Οκτώβριο πάω Βενετία + Μάλτα σε μία βδομαδα και τα 2
  3. Νοέμβριο πάω Ντουμπάι 3 ήμερο
και έτσι κλείνει το 2022 :clap:
 
Last edited:

christosk_7

Member
Μηνύματα
106
Likes
162
Μπορει και να βιαστηκες γιατι ισως οι τιμες ισορροπησουν αναλογα με τη ζητηση, μπορει και οχι. Κλεισε τωρα τη διαμονη ακυρωσιμη να βγαλεις τα σπασμενα.
Εκλεισα ήδη την διαμονή. Απλα μου κανει μεγάλη εντύπωση η τιμή αυτή. Πριν 3 εβδομαδες ήταν για το ίδιο δρομολογιο 160 και τωρα με 200 πηγαινελα!!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.933
Likes
40.776
Εκλεισα ήδη την διαμονή. Απλα μου κανει μεγάλη εντύπωση η τιμή αυτή. Πριν 3 εβδομαδες ήταν για το ίδιο δρομολογιο 160 και τωρα με 200 πηγαινελα!!!
Δεν ειναι πολλα. Σκεψου τον δικο μου κοσμο που μπορω να κλεινω μονο για καλοκαιρι και κοστιζουν 300-400 φετος.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.229
Likes
7.621
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
  1. Σεπτέμβριο πάω Ν.Αφρική-Ζιμπάμποε- Μποτσουάνα με διάρκεια 2 γεμάτες εβδομάδες
  2. Οκτώβριο πάω Βενετία + Μάλτα σε μία βδομαδα και τα 2
  3. Νοέμβριο πάω Ντουμπάι 3 ήμερο
και έτσι κλείνει το 2022 :clap:
Τι θα πρωτοδείς σε 2 βδομάδες σε 3 χώρες; Ειλικρινά ρωτάω. Τι έχεις σκοπό να δεις στις 3 χώρες; Εκτός από τους Βικτώρια που θεωρώ αυτονόητο.
 
D

Delmem39172

Guest
Άλλες χρονιές άνοιγε το θέμα από τον Ιανουάριο της νέας χρονιάς για την επόμενη. Τώρα λόγω συνθηκών, φτάσαμε στον Αύγουστο και δυσκολευόμαστε να προγραμματίσουμε. Ας γράψουμε τα πιθανά, ή ακόμα και τα σίγουρα της χρονιάς 2022. Σίγουρα έχω Γαλλία και Ελλάδα. Για άλλα θα είμαι πιο της τελευταίας στιγμής.
Πάμε όσο το δυνατόν στα πιο απίθανα σημεία του πλανήτη και οσο γίνεται μακριά από τουριστικα μερη και μένουμε όσο το δυνατόν περισσότερο.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Εκλεισα μια βδομαδα το Δεκεμβρη Βαλενθια-Λανθαροτε, Φουρτεβεντουρα-Βαλενθια, για να διωξω το Δεκεμβρη απο την καρδια μου. Το αν θα μπορεσω να παω εξαρταται δυστυχως απο τριτα ατομα,.
Οποια προταση στο πως να διανειμω τις μερες και οποιοδηποτε τιπ, δεκτον

εδιτ: Και εδω ενα παραδειγμα μιας Παρασκευης που προσπαθεις να δουλεψεις αλλα ο νους σου παει στα ταξιδια. Οποιαδηποτε ομοιοτητα με προσωπα ή καταστάσεις δεν ειναι συμπτωματικη :p

1662111617822.png
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom