2023. Που πάμε;

Kalliopi27

Member
Μηνύματα
49
Likes
116
Επόμενο Ταξίδι
Βόρεια Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Άνδεις-Περού
Για το 2023 μετά τον Μάιο προορισμό έχω τη Σκωτία και αν είναι εφικτό όχι μόνο Εδιμβούργο αλλά και Highlands. Απο τώρα κάνω οικονομικό προγραμματισμό για ένα τέτοιο ταξίδι..
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Καλησπερα στους ταξιδιώτες. Κάνω έρευνα προορισμού για αρχές του 23’. 2-3 σκέψεις που κάνω ειναι η ταυλανδη-λαος η ινδια. Το 1ο φαίνεται το επικρατέστερο. Ευχή ολα να πανε καλά στης περίεργες εποχές που ζούμε.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Καθολου κουμπωμενη, το κοστος ζωης αυξανεται κατακορυφα και τα μιλια ερχονται με καταιγιστικο ρυθμο μεσω της πιστωτικης. Δεν ειναι θαυμασιο?
Επανερχομαι με στοιχεια: το πακετο φυλλων Α4 πηγε στα 6+ ευρω απο 4 που ειχε περσι. Οριστε τσακα τσακα 8 μιλια εξτρα αν το παρεις απο τον ΑΒ. Και δεν εχω δει τι αλλο γινεται στα αναλωσιμα, απλα το πακετο Α4 ειναι ας πουμε σημειο αναφορας για τη σχολικη κοινοτητα. Δεν θα ξερουμε που να πρωτοπαμε με τετοια ροη μιλιων.
 

nasiapap

Member
Μηνύματα
106
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Επανερχομαι με στοιχεια: το πακετο φυλλων Α4 πηγε στα 6+ ευρω απο 4 που ειχε περσι. Οριστε τσακα τσακα 8 μιλια εξτρα αν το παρεις απο τον ΑΒ. Και δεν εχω δει τι αλλο γινεται στα αναλωσιμα, απλα το πακετο Α4 ειναι ας πουμε σημειο αναφορας για τη σχολικη κοινοτητα. Δεν θα ξερουμε που να πρωτοπαμε με τετοια ροη μιλιων.
Επειδή είμαι άσχετη. Νόμιζα ότι μίλια μαζεύουμε μόνο με το κλείσιμο εισιτηρίων. Μάλλον έκανα λάθος ε; Αχχ εξηγήσετε μου σας παρακαλώ.. τι χάνω τόσο καιρό!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Επανερχομαι με στοιχεια: το πακετο φυλλων Α4 πηγε στα 6+ ευρω απο 4 που ειχε περσι. Οριστε τσακα τσακα 8 μιλια εξτρα αν το παρεις απο τον ΑΒ. Και δεν εχω δει τι αλλο γινεται στα αναλωσιμα, απλα το πακετο Α4 ειναι ας πουμε σημειο αναφορας για τη σχολικη κοινοτητα. Δεν θα ξερουμε που να πρωτοπαμε με τετοια ροη μιλιων.
Οριστε! Και μετα υπαρχουν κατι αχαριστοι που γκρινιαζουν για την ακριβεια! Ειθε να φτασει και στα 10! Ολα για το λαο γινονται! :p

υγ. Δυομιση βδομαδες Ελλαδα με επιασε απελπισια.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
869
Likes
1.932
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Οριστε! Και μετα υπαρχουν κατι αχαριστοι που γκρινιαζουν για την ακριβεια! Ειθε να φτασει και στα 10! Ολα για το λαο γινονται! :p
Περίμενε λίγους μήνες και θα τα ξεπεράσει...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
υγ. Δυομιση βδομαδες Ελλαδα με επιασε απελπισια.
Επειδη δεν μαζευεις μιλια. Εμεις πεταμε απο τη χαρα μας.
Μετα φυσικα παμε διακοπες εξωτερικο για να μη νιωθουμε κοροιδα.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.733
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Οριστε! Και μετα υπαρχουν κατι αχαριστοι που γκρινιαζουν για την ακριβεια! Ειθε να φτασει και στα 10! Ολα για το λαο γινονται! :p

υγ. Δυομιση βδομαδες Ελλαδα με επιασε απελπισια.
Τώρα που γύρισες Βαλένθια θα ηρεμήσεις.
Τι έκανες με το διαμέρισμα του booking;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.552
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom