2023. Που πάμε;

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
αγαπημενο Ινσμπουρκ

εμεις κλεισαμε χθες για καλοκαιρι. Ειπαμε να δουμε αν μας παιρνει για καμια fuerteventura (το εχω καημο) αλλα με δυο παιδια και αυγουστο μηνα βγαινει πιο φτηνα να αγορασω αμαξι παρα να παμε εκει αεροπορικως

τελικα κλεισαμε Αυστρια - Γαλλια...παλι βουνο αλλα καλυτερα (Για μενα)

ok, ενθoυσιασμενος δεν ειμαι, με την Γαλλια εχω ενα θεμα, καθοτι δεν ξερω την γλωσσα καθολου, ασε που θα πηξω παλι στην γαλλικη μπαγκετα με τυρια και σαλαμια....(οχι οτι με χαλαει) αλλα για τα παιδια ειναι σουπερ. οποτε δεν βαριεσαι...κριμα που δεν μπορουμε να παμε αρχες ιουλιου . Ισως καναμε καλοκαιρνο σκι
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Πείτε κανα νεότερο όσοι έχετε τίποτα inside info για το πότε θα γινουν εκλογές.. Σκεφτομαι να κανω κατι για 14 με 30 Απριλίου αλλα οσο δεν κλειδωνει για 2 ή 9 που λέγανε είμαι σκεπτικός..
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Φλεβάρης: Ισλανδία και Βρότσλαβ
Μάρτιος: Βρυξέλες και Βαρσοβία
Απρίλιος: Ουκρανία (Λβιβ) και Ταυλανδη
Μαιος: Βιετναμ
Ιούνιος: Λουξεμβουργο( ; )
Σεπτέμβρης: Αθήνα
Οκτωβριος: Αλγερια
 
Last edited:

gkalla

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
6.649
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Φλεβάρης: Ισλανδία και Βρότσλαβ
Μάρτιος: Βρυξέλες και Βαρσοβία
Απρίλιος: Ουκρανία (Λβιβ) και Ταυλανδη
Μαιος: Βιετναμ
Ιούνιος: Λουξεμβουργο( ; )
Σεπτέμβρης: Αθήνα
Οκτωβριος: Αλγερια
Άντε να βρεις χρόνο να κλείσεις την ιστορία της Νότιας Αμερικής… 😂
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Πείτε κανα νεότερο όσοι έχετε τίποτα inside info για το πότε θα γινουν εκλογές.. Σκεφτομαι να κανω κατι για 14 με 30 Απριλίου αλλα οσο δεν κλειδωνει για 2 ή 9 που λέγανε είμαι σκεπτικός..
9 απριλιου
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
Πείτε κανα νεότερο όσοι έχετε τίποτα inside info για το πότε θα γινουν εκλογές.. Σκεφτομαι να κανω κατι για 14 με 30 Απριλίου αλλα οσο δεν κλειδωνει για 2 ή 9 που λέγανε είμαι σκεπτικός..
2 Απριλιου με τιποτε. Θα εχει ΑΣΕΠ διαγωνισμο στις 4 Μαρτιου και πρεπει να απεχουν οι εκλογες 1 μηνα.
23 Απριλη δυσκολο γιατι μετα η επομενη αναμετρηση θα πεσει σε προαγωγικες εξετασεις.
Μαλλον 9.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.934
Likes
40.783
2 Απριλιου με τιποτε. Θα εχει ΑΣΕΠ διαγωνισμο στις 4 Μαρτιου και πρεπει να απεχουν οι εκλογες 1 μηνα.
23 Απριλη δυσκολο γιατι μετα η επομενη αναμετρηση θα πεσει σε προαγωγικες εξετασεις.
Μαλλον 9.
Μαλλον με διαβαζουν @Hayate

Στη ΝΔ "βλέπουν" εκλογές 9 Απριλίου - Πυρετός για τα ψηφοδέλτια
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.228
Likes
7.625
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
... άστο καλύτερα, μην πας, αυτή η δικιά σου μπορεί να κάνει την ζημιά ! θα είσαι και κουρασμένη, θα είσαι και ταλαιπωρημένη, θα έχεις και κακή ψυχολογία..... :cool:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom