2024 ! Που θα πάμε ? ε ? που ?

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Για πότε σκέφτεσαι ; Φαίνεται ελκυστική η ιδέα σου 🤩
Έλεγα για Πάσχα, τελικά η παρέα κανονίζει άλλο ταξίδι οπότε θα ακολουθήσω (γύρος Σκωτίας) και η Τυνησία - αν τα καταφέρω - ίσως πάει για φθινόπωρο.
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Έλεγα για Πάσχα, τελικά η παρέα κανονίζει άλλο ταξίδι οπότε θα ακολουθήσω (γύρος Σκωτίας) και η Τυνησία - αν τα καταφέρω - ίσως πάει για φθινόπωρο.
Τέλεια και τα δυο !! Θα περάσετε υπέροχα Σκωτία.
 
Μηνύματα
416
Likes
1.366
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλησπέρα,
δεν εχω κλεισει κάτι ακομα επίσημα σαν αεροπορικο ταξιδι στο εξωτερικο .Το μονο ταξιδι που εχω κλεισει ξενοδοχειο και θα παω την 25ηΜαρτιου θα ειναι Μετεωρα-νομος Τρικαλων ,που δεν εχω ξαναπαει ποτε.
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Γενάρη ενδέχεται να πάω επαγγελματικό ταξίδι Μαδρίτη (θα κολλήσω και καμιά άδεια να κάνω καμιά κοντινή εκδρομή Τολέδο κλπ).

Μάη έχω γάμο στην Κύπρο και έχω ψηθεί πολύ στην ιδέα να εξερευνήσω την κατεχόμενη πλευρά.

Αυτά προς το παρόν.

Στόχος όμως είναι να κάνω μέσα στο 2024 το πρώτο ταξίδι εκτός Ευρώπης.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.292
Αν δεν βρεθεί λύση σύντομα με το μεσοανατολικό (Ισραηλινό Παλαιστινιακό), πολύ φοβάμαι ότι οι διακοπές το 24 με την γεωγραφική θέση που κατέχει η χωρά μας θα έχουν ανατροπές. Εκεί κάτω κυριολεκτικά οι μεν προσπαθούν να αφανίσουν τους δε και η κατάσταση έχει ξεφύγει.
Αλλά μπορούμε να συνεχίσουμε να ονειρευόμαστε.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.564
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αν πετάς με γουιζ για Σουηδική Αραβία λίγη προσοχή γιατί αλλάζει τα δρομολόγια συχνά πυκνά. Τα αεροπλάνα της μάλλον πηγαινοέρχονται άδεια αν κρίνω από τις τιμές. Εμείς μάλλον θα ακυρώσουμε.
Πετάω με aegean, μου άλλαξε 4 φορές την πτήση. Βρέθηκε λύση, τελικά ακύρωσε και το πήγαινε και το έλα :oops:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.969
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom