2024 ! Που θα πάμε ? ε ? που ?

drDorothy

Member
Μηνύματα
121
Likes
1.029
Είμαι κι εγώ στην ευχάριστη θέση να έχω κλείσει ήδη δύο ταξίδια για το 24 πριν τελειώσει το 23, πράγμα που το πετυχαίνω σπάνια 😊:

1: Ταξίδι όνειρο για Μεξικό 🏝 τέλη Φεβρουαρίου αρχές Μαρτίου (είμαι σε φάση ξεκοκκαλισματος του φόρουμ για πληροφορίες)

2: Ρώμη (και περιξ; ) μια βδομάδα τέλος Μαΐου που εχω πάει πολύ πεταχτα και δεν έχω δει τίποτα

Καλή χρονιά και καλά μας ταξίδια!
 
Last edited:

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
539
Likes
2.751
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Τον Φεβρουάριο θα πάμε για 3 εβδομάδες στην Αργεντινή. Επιτέλους να βρεθούμε σε εκείνη την πλευρά του κόσμου!
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Καλημέρα και καλή χρονιά! Κλείστηκε επιτέλους Βιετνάμ για 15 μέρες τον Φεβρουάριο και Ισλανδία τελευταίο 10ήμερο Απριλίου! Δύο ταξίδια όνειρο ζωής έρχονται να γίνουν πράξη!
 
Μηνύματα
22
Likes
16
Μέχρι πόσο μηνών μπορεί να ταξιδέψει μια έγκυος με ήπια συμπτώματα και σε ποιους προορισμούς θα ήταν Safe?
 

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Καλημέρα και καλή χρονιά! Κλείστηκε επιτέλους Βιετνάμ για 15 μέρες τον Φεβρουάριο και Ισλανδία τελευταίο 10ήμερο Απριλίου! Δύο ταξίδια όνειρο ζωής έρχονται να γίνουν πράξη!
Καλή χρονιά να είναι με υγεία και χαρά!
Θέλω και εγώ Βιετνάμ, ίσως πάω στο μέλλον. Τώρα τον Ιανουάριο φεύγω για Ταϊλάνδη γκρουπ με αυτούς.. ⚡
ΤΑΙΛΑΝΔΗ – Greek Travelers Tours
 

kofidenia

Member
Μηνύματα
146
Likes
608
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία, Μέλανας Δρυμός
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλληνική Πολυνησία
Καλή χρονιά να είναι με υγεία και χαρά!
Θέλω και εγώ Βιετνάμ, ίσως πάω στο μέλλον. Τώρα τον Ιανουάριο φεύγω για Ταϊλάνδη γκρουπ με αυτούς.. ⚡
ΤΑΙΛΑΝΔΗ – Greek Travelers Tours
Και εγώ θέλω Ταϊλάνδη αλλά θα την αφήσω για πιο μετά. Περιμένουμε εντυπώσεις! Έχω ακούσει καλά λόγια!
 

Spark

Member
Μηνύματα
103
Likes
1.020
Και εγώ θέλω Ταϊλάνδη αλλά θα την αφήσω για πιο μετά. Περιμένουμε εντυπώσεις! Έχω ακούσει καλά λόγια!
Πολλοί θέλουν να πάνε στην Ταϊλάνδη, γι αυτούς που ενδιαφέρονται να πάνε εκεί θα αποκαλύψω το σχέδιο που έκανα και θα ήθελα να πραγματοποιήσω όσο καλύτερα μπορώ.

Είναι φαντασίωση μου να κάνω ότι έκανε ο Leonardo DiCaprio στην ταινία The Beach (2000)
ε όχι ακριβώς τα ίδια αλλά τα βασικά..
Βρήκα λοιπόν τον χάρτη με την τοποθεσία του νησιού που θέλω να επισκεφτώ έστω και για λίγες ώρες, είναι ο χάρτης από την ταινία

και διαπιστώνω πως δεν έχει μεγάλη διαφορά από τον χάρτη της google
samui.png


Το σχέδιο μου είναι να φθάσω μέχρι εκεί και να μισθώσω βάρκα για τα νησάκια που είναι δυτικά του Σαμούι, να πάω εκεί να κάνω μπανάκι :sharkisland: να δω και τα ψαράκια.. :lol:
καλό εε;
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.497
Likes
8.017
Είναι φαντασίωση μου να κάνω ότι έκανε ο Leonardo DiCaprio στην ταινία The Beach (2000)
Oλοι με την ιδια φαντασιωση πηγαμε και καταλαβαμε οτι την ιδια ακριβως εχει και ο μισος πλανητης... προετοιμασου για κοσμο, οχι αστεια
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Ανέλπιστο last-minute ταξίδι κλείστηκε για 29-01 Γενάρη για Βρυξέλλες, για να γιορτάσουμε τα γενέθλια της κολλητής που μένει εκεί! Θα συνδυαστεί με μονοήμερη στη Lille που πέρασα τους 6 πιο ωραίους μήνες της ζωής μου (Erasmus γαρ) :heart:

25 Μαίου πάμε και Κύπρο για γάμο!

Ωστόσο, ελπίζω να καταφέρω να κλείσω σύντομα και το πρώτο ταξίδι εκτός Ευρώπης (προς Μαρόκο μάλλον) για το Πάσχα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.810
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom