JES

Member
Μηνύματα
31
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΜΕ ΙΧ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΙΧ
Άν μπείς στο viamichelin.com σου βγάζει στο περίπου (για να μήν σου πώ ακριβώς) τι θα πληρώσεις για διόδια και βινιέτες.
Ψάξτο λίγο γιατί βοηθάει αρκετά.
Τα έχω όλα τα έξοδα γραμμένα αναλυτικά, απο τις βενζίνες μέχρι και τα...μαγνητάκια για το ψυγείο...:D
Εμάς το όλο "σχέδιο"...ΟΛΑ όμως, μας φτάσανε λίγο κάτω απο 3.000 που νομίζω ότι αν το καλοσκεφτείς είναι πολύ καλά...

ΥΓ. Μήν το σκέφτεσαι καθόλου...ψάξτο λίγο και...μια χαρά θα περάσεις...
ΥΓ2. Σε ζηλεύω...:bleh:
 

magos

Member
Μηνύματα
9
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Το άγνωστο!!!
Ταξίδι-Όνειρο
America!!!
Καταπληκτική ιστορία πραγματικά και από τις καλύτερες που έχω διαβάσει .....
και πίστεψέ με έχω διαβάσει αρκετές .... μπράβο πραγματικά για το μοναδικό αυτό ταξίδι
 

tai

Member
Μηνύματα
290
Likes
87
Ταξίδι-Όνειρο
το τελος του δρομου
άργησα λιιιγο να την διαβάσω, αλλα ηταν χορταστική.
μπράβο και πάντα τέτοια
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
189
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
ΦΟΒΕΡΗ ΙΣΤΟΡΙΑ εμ με τοσο φαει και τοσους καφεδες πως να μην φτασει τοσο χαχαχα
Μακαρι να μπορουσα να το κανω και εγω.Απλα μου εκανε εντυπωση οτι δεν μπηκατε μεσα στο παρισι
 

Elenikos

Member
Μηνύματα
47
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξελ-Μπρυζ-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Jes σχεδιάζω κι έγω ένα τέτοιο ταξίδι αλλά οι ποιο πολλοί μου είπαν ότι είναι ανέφικτο (http://www.travelstories.gr/%E5%F5%...3%E5-12-%F7%FE%F1%E5%F2-road-europe-trip.html)
Πάντως Μπράβο!! Μας ταξίδεψες παντού! Είσαι πολύ ωραίος.. ετοιμάζω κι εγώ το δικό μου Road trip με τη βοήθεια σου και τη βοήθεια του site..
 

JES

Member
Μηνύματα
31
Likes
130
Επόμενο Ταξίδι
ΙΣΠΑΝΙΑ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΜΕ ΙΧ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΙΧ
Θα ακούσεις και θα διαβάσεις διάφορα.Άν ρωτήσεις τους πιο πολλούς θα σου πούνε ότι είναι δύσκολο να γίνει και κουραστικό.Η δική μου γνώμη είναι ότι άν αντέχεις την πρώτη μέρα να είσαι 16-17 ώρες στο αυτοκίνητο...φύγε όπως είσαι!Απο εκεί και πέρα στάνταρ κάτι θα αλλάξεις στην διαδρομή γι αυτό καλό θα είναι να μην κλείσεις όλα τα ξενοδοχεία απο την αρχή αλλα να έχεις ενα laptop μαζί ωστε να κανονίζεις το πρόγραμμά σου.Ότι χρειαστείς πάντως, στην διάθεσή σου, αν και το forum είναι τόσο καλό που θα σε βοηθήσει απίστευτα!Άρχισα ήδη και σε ζηλεύω....:D
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.850
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Μπράβο, Jes. Υπέροχα γραμμένη η ιστορία σου.
Τη διάβασα ολόκληρη χωρίς διακοπή.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom