24-ωρη πανελλαδική απεργία ΑΔΕΔΥ 28/2/2024

MIAT

Member
Μηνύματα
417
Likes
1.125
Ταξίδι-Όνειρο
Svalbard, Κίνα, Αλάσκα
Τελικά είχε κανεις ενημέρωση για την απεργία;Γιατί εγώ πριν 10 λεπτά που μίλησα με Aegean δεν ξέρανε τίποτα
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Δε ξέρω. Μάλλον ανάλογα πως θα ξυπνήσουν το πρωί, θα πράξουν... Εγώ από εχθές άλλαξα την πτήση επιστροφής για την επόμενη μέρα. Για να μη ψάχνομαι στα αεροδρόμια...
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δε ξέρω. Μάλλον ανάλογα πως θα ξυπνήσουν το πρωί, θα πράξουν... Εγώ από εχθές άλλαξα την πτήση επιστροφής για την επόμενη μέρα. Για να μη ψάχνομαι στα αεροδρόμια...
Έγκαιρη ενημέρωση και για αυτό το θέμα.. θα τρέχουμε σαν τους τρελούς αύριο
 

Grtraveler

Member
Μηνύματα
327
Likes
376
Εγώ πετάω αύριο το πρωί. Θα πρέπει να πάω απο πολύ νωρίς στο αεροδρόμιο για να είμαι εκει σε περίπτωση που βγεί παράνομη η απεργία και τελικά πραγματοποιηθούν οι πτήσεις. Φυσικά η ryanair απλά έστειλα σήμερα κατα τις 20:00 ένα email οτι γνωρίζουν για την πιθανή απεργία και οτι θα πρέπει να έχουμε το νού μας στο email.....τώρα αυτό ειναι σοβαρό?
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εγώ πετάω αύριο το πρωί. Θα πρέπει να πάω απο πολύ νωρίς στο αεροδρόμιο για να είμαι εκει σε περίπτωση που βγεί παράνομη η απεργία και τελικά πραγματοποιηθούν οι πτήσεις. Φυσικά η ryanair απλά έστειλα σήμερα κατα τις 20:00 ένα email οτι γνωρίζουν για την πιθανή απεργία και οτι θα πρέπει να έχουμε το νού μας στο email.....τώρα αυτό ειναι σοβαρό?
Καθόλου… καταρχάς κ παράνομη να κηρυχθεί αν δεν έχουν προετοιμαστεί πως θα πετάξουν ; Θα είναι όλοι στο πόδι κ θα περιμένουν ανακοίνωση να βάλουν μπρος τις μηχανές ;
 

apodrasi

Member
Μηνύματα
546
Likes
1.011
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα-Ινδία-Περού
Δε ξέρω. Μάλλον ανάλογα πως θα ξυπνήσουν το πρωί, θα πράξουν... Εγώ από εχθές άλλαξα την πτήση επιστροφής για την επόμενη μέρα. Για να μη ψάχνομαι στα αεροδρόμια...
Ομοίως
 

George V

Member
Μηνύματα
82
Likes
31
Οχι ρε παιδιά περιμένετε αύριο να το αποφασίσετε. Νωρίς είναι από τώρα...

Άραγε αν τους πάρω τηλέφωνο θα με ξανά βάλουν στην αυριανή πτήση;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom