Ουγγαρία 3ήμερη ηλιόλουστη Βουδαπέστη

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
οκ, και κατι αλλο... Για κρουαζιερα στο Δουναβη πιο ειναι η πιο συντομη και πιο φτηνη; Καπου ειχα διαβασει για 1 ωρα, 8 ευρω ή παλι λαθος κανω;
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
είμαι κατά της Κρουαζιέρας στην Βουδαπέστη, γιατί είναι άσκοπα λεφτά για μένα, για αυτό δε μπορώ να σε βοηθήσω
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ξέρετε αν ισχύει η Family travel pass 48h για 2 ενήλικους + παιδί 10 ετών;;; και αν ναι τελικά ποια είναι η τιμή της;
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Σε αυτήν πήγα κι εγώ Danube Legenda το Δεκεμβρίο και συγκεκριμένα στην απογευματινή των 6:30 όπου η Βουδαπέστη ήταν φωταγωγημένη.
http://www.legenda.hu/legenda/legenda_angol.head.page?nodeid=138
Εγώ πριν μία εβδομάδα έκανα την βραδινή κρουαζιέρα (στις 22:00, συνολικής διάρκειας 1:30), με την οποία σου πρόσφεραν φαγητό και ποτό (ένα ποτήρι σαμπάνια και ένα ποτήρι κρασί). Συνολικά το κόστος ήταν περίπου 50 ευρώ για τα δύο άτομα.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά βασικά θεωρώ τζάμπα λεφτά την κρουαζιέρα.. Από την στιγμή που η πόλη περπατιέται μια χαρά εφόσον έχει βέβαια καλό καιρό για ποιο λόγο να μπεις σ'ένα καραβάκι και να δεις τα ίδια πράγματα που θα έκανες πεζός;;
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ταξίδι-Όνειρο
Los Santos, San Andreas
Η κρουαζιέρα ήταν κάτι που δεν είχα κάνει την πρώτη φορά που πήγα Βουδαπέστη και από την στιγμή που βρισκόμουν και πάλι στην πόλη είπα να το δοκιμάσω κι αυτό.

Βέβαια τώρα ήμουν και με το έτερον ήμισυ, ένας λόγος παραπάνω (το συνδυάσαμε και με τα γενέθλιά μας, που είναι την ίδια μέρα :) ).
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
και εμείς δεν κάναμε κρουαζιέρα... το θεωρήσαμε περιττό...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.739
Μέλη
38.901
Νεότερο μέλος
udemeetim036

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom