3 ελληνικά νησιά

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Άντε να πω κι εγώ..
Βάσει των όσων είπες για τις προτιμήσεις της νεάνιδος, θα έλεγα Κρήτη με..ανοιχτά μάτια, αυτιά και τα πάντα όλα, όπου θα βρει φύση - ηρεμία - παραλίες παντός είδους και καιρού.. Επίσης Νίσυρο, έτσι να νιώσει τη ζέστη του κρατήρα σε πρώτο πλάνο και να περπατήσει άκρη-άκρη στο γκρεμό για μπάνιο στην Παχιά Άμμο.. Και τέλος, Θάσο..γιατί έτσι! :) Καλές διακοπές ό,τι κι αν επιλέξεις!!!
 

djeleni

Member
Μηνύματα
162
Likes
234
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία, Αίγυπτος
Συγγνώμη κιόλας αλλά η Ζάκυνθος τι ακριβώς το ιδιαίτερο προσφέρει; :rolleyes-80:
Μια από τις καλύτερες παραλίες της Ελλάδας, δηλαδή το ναυάγιο, κολύμπι σε όμορφα νερά και σπηλιές, τη δυνατότητα επίσκεψης του θαλάσσιου πάρκου...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Επίσης Νίσυρο, έτσι να νιώσει τη ζέστη του κρατήρα σε πρώτο πλάνο και να περπατήσει άκρη-άκρη στο γκρεμό για μπάνιο στην Παχιά Άμμο..
Μη μου πεις ότι είναι ακόμη έτσι! Ως άνθρωπος με ακροφοβία, ήταν η πιο δύσκολη πρόσβαση σε παραλία που έχω κάνει.
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αφού το θέμα συνεχίζεται, επανακάμπτω με νέα, βελτιωμένη πρόταση: Πάρο για να τιμήσετε τη νεότητά σας, Σαντορίνη για μούρη και ρομαντισμό και Κάρπαθο για τις παραλίες της και το αρχιτεκτονικό θαύμα της Ολύμπου.Η Κρήτη τα έχει όλα αλλά συμφωνώ με το μέλος πιο πάνω, οι μεγάλες αποστάσεις μπορεί να κουράσουν.
 

gnrfreak

Member
Μηνύματα
53
Likes
8
Έχεις πάει Κάτω Κουφονήσι;
Έχω πάει..., όταν το Πάνω ήταν άγνωστο στο πολύ κόσμο. Άρα, όπως μπορεί να φανταστείς, τότε απέναντι ήταν μόνο οι κατσίκες, μια ταβέρνα και ένα εκκλησάκι :)
Τώρα, θα είναι διαφορετικά, κάτι μου λέει..
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Έχω πάει..., όταν το Πάνω ήταν άγνωστο στο πολύ κόσμο. Άρα, όπως μπορεί να φανταστείς, τότε απέναντι ήταν μόνο οι κατσίκες, μια ταβέρνα και ένα εκκλησάκι :)
Τώρα, θα είναι διαφορετικά, κάτι μου λέει..
Πριν 3 κοντά χρόνια που πήγα εγώ κάνοντας μονοήμερη από το Πάνω, δεν μπορώ να πω ότι είχαν αλλάξει πολλά.
Αυτά που λες και διάφοροι ας τους πούμε "νεοχίπις" που έκαναν ελεύθερο, κάπνιζαν μαύρο και μας χάρισαν απαράμιλλες σκηνές live σεξουαλικών περιπτύξεων! :p
 
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Αυτά που λες και διάφοροι ας τους πούμε "νεοχίπις" που έκαναν ελεύθερο, κάπνιζαν μαύρο και μας χάρισαν απαράμιλλες σκηνές live σεξουαλικών περιπτύξεων! :p
Βάλε και καμιά φωτογραφία για να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα των γεγονότων!:)
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μηνύματα
257
Likes
685
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Η αλήθεια είναι ότι έχω μία με τα "προεόρτια", αλλά άσε, μην φάω κανά μπαν! :p
Τώρα θυμήθηκα ότι τα Κουφονήσια (κάτω, πάνω, πέρα... όλα τέλος πάντων) παλιά τα επισκέπτονταν για να κάνει ταινίες "δράσης" γνωστός Έλληνας πρωταγωνιστής (Γκουσγκούνης), μήπως πέσατε σε τίποτα γυρίσματα?:shock::haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom