3 χρόνια TravelStories!

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Χρονια Πολλα και απο μενα, ευχομαι να συνεχιστει αυτη η προσπαθεια απο ολους μας. Εχω βαλει το site στα αγαπημενα μου, και παντα βρισκω χρονο μες στη βδομαδα να "ταξιδευω" σε προορισμους μακρινους και ονειρεμενους διαβαζοντας τα αντιστοιχα αρθρα. Συγχαρητηρια στους εμπνευστες του site αλλα και σε ολους εσας που στελνετε τις αφηγησεις σας, τις φωτο σας και βαζετε ολη την ενεργεια σας για να εχει φτασει το site υστερα απο 3 χρονια να εχει το επιπεδο που εχει. Καλη και δημιουργικη συνεχεια, και εις ανωτερα.
 

voyage

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΕΛΛΑΔΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ
Χρόνια πολλά και από μένα ! Να είμαστε όλοι καλά και τα ταξιδεύουμε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !!! Συγχαίρω και τους δημιουργούς του site !
 

bloody mary

Member
Μηνύματα
527
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Αμαζόνιος
Χρόνια πολλά και καλά τόσο στο forum όσο και στο δημιουργό του. Ετοιμάζομαι και γω να γιορτάσω σε λίγες μέρες τον πρώτο μου χρόνο ως μέλος του φόρουμ.
Μοιραστείτε εσείς την τούρτα του forum και γω θα φάω για την περίσταση, μία μόνη μου :).
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
Χρόνια Πολλά και από μένα!
Λίγο καιρό είμαι κι εγώ στο φόρουμ και έχω κολλήσει τρελά. Καλά ταξίδια σε όλους μας και χρόνια πολλά επίσης στον εμπνευστή και δημιουργό του.
 

FRIDA08

Member
Μηνύματα
445
Likes
1.298
Επόμενο Ταξίδι
???Covid Era
Ταξίδι-Όνειρο
Διάστημα
Χρόνια πολλά και από μένα και καλά!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom