3o TravelFest - Αθήνα

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
25 & 26 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020 - ΑΘΗΝΑ
3o TravelFest: Ένα διήμερο μύησης στο θαυμαστό κόσμο των ταξιδιών!
Το ετήσιο ραντεβού των Ελλήνων ταξιδευτών | Ένας προορισμός – άπειρα ταξίδια!



https://www.travelfest.gr/
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Είναι εδώ κανένας από τους φετινούς ομιλητές;
 

themischar

Member
Μηνύματα
483
Likes
4.518
Επόμενο Ταξίδι
Έλα (μου) ντε
Η λίστα των ομιλητών δεν έχει ολοκληρωθεί. Έως τώρα, όμως, όχι.
 

jmar

Member
Μηνύματα
333
Likes
5.211
Επόμενο Ταξίδι
Overlanding Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
World
Προσωπικά μου έγινε κρούση να παρουσιάσω το ταξίδι με την μοτοσυκλέτα στα Παμιρ, αλλά δυστυχώς επειδή τρέχουν κάποιες εκκρεμότητες δεν ήμουν σίγουρος ότι θα μπορούσα να παρεβρεθώ μετά από 2μιση μήνες που θα ήταν το φεστιβάλ (προς τα τέλη Γενάρη με πήραν). Η αλήθεια είναι οτι λυπήθηκα που δεν έχω την δυνατότητα να συμμετάσχω για να γνωρίσω από κοντα και τους υπόλοιπους ταξιδιώτες με τα διαφορετικά ταξιδιωτικά τους :(. Θα είναι ωραία εκδήλωση κι αν καταφέρω να βρίσκομαι Αθήνα θα πάω σίγουρα,το νησί σε περιορίζει στο να κανονίσεις μακροπρόθεσμες μετακινήσεις όταν δεν έχεις ξεκάθαρο χρονικό ορίζοντα. Αν ήμουν Αθήνα σίγουρα θα έβρισκα το χρόνο!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Δεν ξέρω αν όπως εσύ αρνήθηκαν την πρόσκληση και άλλοι, πάντως το φετινό travelfest το βλέπω φτωχό από παρουσιάσεις (κρίνοντας τους προορισμούς πάντα - τους ανθρώπους δεν τους γνωρίζω καν) - και ναι, έχει ολοκληρωθεί το πρόγραμμα και η λίστα ομιλητών. Θα πάω (αν είμαστε καλά μέχρι τότε), αλλά με χαμηλές προσδοκίες, καθώς στο travelstories έχουμε πολύ πλουσιότερο υλικό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.594
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom