4ημερο με το ετερον ημιση

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Και έχεις άλλα 100 ευρώ να ξοδέψεις για μετακινήσεις από την πόλη σου προς την Πάτρα και για φαγητό τις 4 ημέρες. Πιστεύω βγαίνει.
100 ευρώ για φαγητό 2 ατόμων 4 μέρες; Πώς γίνεται αυτό; Ο γρίφος δε βγαίνει με τίποτα.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
Πες το ντε, και τρελλαθήκαμε. Λοιπόν, αν φεύγεις από Αθήνα... 9 ευρώ το τρένο για Θεσσαλονίκη, 110-130 ευρώ πακετάκι για 2 διανυκτερεύσεις Κωνσταντινούπολη με λεωφορείο και άλλα 9 ευρώ τρένο επιστροφή. Βγήκε; Ρομαντικά μπορεί να γίνει, άμα υπάρχει μπόλικο αίσθημα...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.303
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Έρχεσαι Πάτρα και παίρνεις το φθηνότερο πλοίο για Ιταλία πχ 80 ευρώ για Μπρίντιζι, θέση κατάστρωμα. ......... Και έχεις άλλα 100 ευρώ να ξοδέψεις για μετακινήσεις από την πόλη σου προς την Πάτρα και για φαγητό τις 4 ημέρες. Πιστεύω βγαίνει.
υπογραφή των ανω γραφομενων, Μέρκελ. Ανγκελα Μερκελ
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
100 ευρώ για φαγητό 2 ατόμων 4 μέρες; Πώς γίνεται αυτό; Ο γρίφος δε βγαίνει με τίποτα.
100 ευρώ για τον καθένα paefstra! Η πρότασή μου είναι ρεαλιστικότατη απ' τη στιγμή που μπορούν να προπληρώσουν τα δύο δείπνα τους στο καράβι μόνο με 20 ευρώ το άτομο και για τα δύο δείπνα.:haha:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εξαρτάται. Αν έχεις τη γκόμενα του Άκη, γάμησε τα.... Σε αντίθετη περιπτωση, δεν νομιζω να βρεις κατι με λιγοτερα απο 400/ατομο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.107
Likes
41.360
100 ευρώ για τον καθένα paefstra! Η πρότασή μου είναι ρεαλιστικότατη απ' τη στιγμή που μπορούν να προπληρώσουν τα δύο δείπνα τους στο καράβι μόνο με 20 ευρώ το άτομο και για τα δύο δείπνα.:haha:
North, άνευ πλάκας, σε λίγες μέρες λέω να τολμήσω να καταθέσω φορολογική δήλωση. Φοβάμαι ότι μετά απ'αυτό, η πρότασή σου όχι μόνο θα μου φανεί ρεαλιστικότατη, αλλά σχεδόν θα παρακαλάω να καταφέρω να την υλοποιήσω :haha:.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
σοβαρα τωρα,

χωρις το φαγητο παντως αν διαθετεις 500 εχει η aegean με 160 κωνσταντινιυπολη τελος ιουλη=320 , δωματιο με 50 βρισκεις ικανοποιητικο αλλα οχι κατι ιδιατερο

jat εχει 160 για βελιγραδι, δωματιο βρισκεισ με 40 ικανοποιητικο

στη πρωτη θες πολλα λεφτα ομως για εισοδους σε αγια σοφιια κ.τλ και για αλκοολ, φαι λιγο φτηνοτερο απο εδω, 4 βραδια ειναι το μινιμουμ πιστευω

στη δευτερη δε ξερω καλοκαιρι τι θα λεει, αλκοολ παφθηνο, φαι φτηνο, μπορεις να κατσεις και 3 βραδια ειναι μικρη πολη

ψαξε γενικα και αεροπορικα για "φτηνες" πολεις , π.χ παρισι μη περιμενεις να βρεις δωματιο ανθρωπινο με 40-50
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.386
Likes
9.309
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
North66 said:
100 ευρώ για τον καθένα paefstra! Η πρότασή μου είναι ρεαλιστικότατη απ' τη στιγμή που μπορούν να προπληρώσουν τα δύο δείπνα τους στο καράβι μόνο με 20 ευρώ το άτομο και για τα δύο δείπνα.:haha:
και 5Ε και τα 2 πρωινα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom