Γενικά 4η καλύτερη ευρωπαική εταιρεία η AEGEAN για το 2012

a_nikos

Member
Μηνύματα
907
Likes
226
Ταξίδι-Όνειρο
Βορεια Αμερικη
Οι πτήσεις το πρωί συνήθως είναι αποτυχία στο φαγητο γιατί λαμβανεις την τυπικη ομελετα αεροπλανου. Η οποία μου έχει τύχει να συνδυάζεται(στην LH) με τριμα πατάτας... Το μεσημέρι ή το βράδυ είναι σαφώς καλύτερα.

Sent from my iPhone using Travel stories
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν καταλαβαίνω το κόλλημα σας με το φαγητό στο αεροπλάνο... ειδικά στις Ευρωπαϊκές πτήσεις ότι και να σερβίρουν είναι σκουπίδια... εγώ προσωπικά διατροφικούς εφιάλτες δεν τρώω... στις μεγάλες πάλι πτήσεις τα πράγματα πάνε συνεχώς όλο και χειρότερα... μέχρι και η Lufthansa που μέχρι πριν 1-2 χρόνια είχε σχετικά αξιοπρεπές φαγητό τώρα σερβίρει κι αυτή σκουπίδια... αυτή την στιγμή οι Τούρκοι και οι εταιρίες του κόλπου είναι μακράν οι καλύτεροι σε επίπεδο service και όλες οι Αμερικανικές οι χειρότερες...

Και για να είμαστ on topic, όσον αφορά το service της Α3 θα έλεγα ότι είναι μια χρυσή μετριώτητα και τίποτε παραπάνω... τώρα το πόσο αξιόπιστα είναι αυτά τα βραβεία και τι συμφέροντα εξυπηρετούν είναι μια πονεμένη ιστορία...
 

CaveTravel

Member
Μηνύματα
102
Likes
44
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περου-Χιλη
Δεν καταλαβαίνω το κόλλημα σας με το φαγητό στο αεροπλάνο... ειδικά στις Ευρωπαϊκές πτήσεις ότι και να σερβίρουν είναι σκουπίδια... εγώ προσωπικά διατροφικούς εφιάλτες δεν τρώω... στις μεγάλες πάλι πτήσεις τα πράγματα πάνε συνεχώς όλο και χειρότερα... μέχρι και η Lufthansa που μέχρι πριν 1-2 χρόνια είχε σχετικά αξιοπρεπές φαγητό τώρα σερβίρει κι αυτή σκουπίδια... αυτή την στιγμή οι Τούρκοι και οι εταιρίες του κόλπου είναι μακράν οι καλύτεροι σε επίπεδο service και όλες οι Αμερικανικές οι χειρότερες...

Και για να είμαστ on topic, όσον αφορά το service της Α3 θα έλεγα ότι είναι μια χρυσή μετριώτητα και τίποτε παραπάνω... τώρα το πόσο αξιόπιστα είναι αυτά τα βραβεία και τι συμφέροντα εξυπηρετούν είναι μια πονεμένη ιστορία...

Συμφωνω απολυτα μαζι σου και το εχω γραψει και παραπανω.
Αν δεις τις 10 καλυτερες εταιρειες στον κοσμο θα δεις οτι ειναι περιπου
οπως τα λες.
Qatar Airways is a repeat winner of World's Best Airline Award at Farnborough Air Show
Δεν υπαρχει ουτε μια ευρωπαικη η αμερικανικη εταιρεια πλην της Turkish.
Απο τη στιγμη που με την εμπειρια σου επιβεβαιωνεις αυτο που λενε τα βραβεια γιατι τα θεωρεις αναξιοπιστα?
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom