40άρης και ταξιδιάρης

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Οι φωτο που μου εστειλες δεν σε κολακευουν καθολου...:haha::bleh:
 

Attachments

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Φιδι περασε πανω απ\'το ποδι μου στην Κερκυρα :shock:.Στη ζουγκλα τηs κεντρικηs Αμερικηs δεν ειδα ουτε ενα.

Vagantos αντι να προσπαθειs να ψησειs τη γυναικα σου , πεs τηs οτι θα παμε μαζι αν δεν ερθει εκεινη-θα ερθει πιστεψε με!
(Βλεπω να μου\'ρχεται το ραβανι καπελο!):haha::haha:
Αν και μετα το Περου , πρεπει να συνηθισε εε? Μη μου πειs οτι κανονιζει μονη τηs το επομενο?
Εγω τον Mr. για Ινδια δεν τον πειθω με τιποτα!!:roll:
  • Βίοι παράλληλοι. Και μενα με τσίμπησε σκορπιός στη Μυτιλήνη :lol:(ενω Κένυα πήγα χωρίς εμβόλια)
  • Η Vagant-αινα μου χει κρύψει το διαβατήριο...Είναι λίγο πιο τρελή απο μένα με τα ταξίδια..Πάντως αποδέχομαι την πρόσκληση, ας μην βάλουμε όμως ημερομηνία ( ξέρεις για τους δημοσιογράφους)
  • Για το ραβανι - καπέλο μην ανησυχείς. Δεν ζηλεύει καθόλου ( Ακριβώς οπως όλες οι γυναίκες :D)
  • Καλά κανει και δεν ψήνεται ο Mr. Σε φαντάζομαι να οδηγείς ανάποδα στο Βαρανάσι, με σλάλομ ανάμεσα στις (ιερές) αγελάδες. Κόλαση..
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αναποδα οδηγησαμε στην Ταυλανδη και μεσα σε μπουλουκι ανιερων αγελαδων βρεθηκαμε στον Δομηνικο οταν χαθηκαμε στην ενδοχωρα -λεπτομερειεs στο αρθρο μου..Τι να σαs κανω , δε μου δειχνει κανειs πωs να ανεβαζω βιντεακια , εσειs χανετε!
Οταν θα φερω τιs γυμνοστηθεs τηs Μικρονησιαs θα με
παρακαλατε!:lol:
 

Janis

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Καλημερα σε ολες και σε όλους.Είμαι πρώτη φορά μαζί σας και αισθάνομαι σαν στο σπίτι μου και ακόμα καλύτερα.
Νιώθω μεγάλη χαρά που μπορώ να συναναστραφώ άτομα που λατρεύουν τα ταξίδια όπως εγώ.Πίστευα ότι είμαστε λίγοι
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Καλημερα σε ολες και σε όλους.Είμαι πρώτη φορά μαζί σας και αισθάνομαι σαν στο σπίτι μου και ακόμα καλύτερα.
Νιώθω μεγάλη χαρά που μπορώ να συναναστραφώ άτομα που λατρεύουν τα ταξίδια όπως εγώ.Πίστευα ότι είμαστε λίγοι
Ειμαστε πολλοι φιλαρακι:welcome:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Janis.

Μάλλον λίγοι είμαστε (τουλάχιστον στην Ελλάδα), αλλά μαζεμένοι εδώ αισθανόμαστε πολλοί :)
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Σε λιγες μερες γινομαστε 200!!!:haha::clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.972
Likes
9.397
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome: Janis! Κι αλλοs με ταξιδι ονειρο τη Γαλλικη Πολυνησια :clap::clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.241
Μηνύματα
884.624
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom