549 ευρω Αθηνα- Los Angeles ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
549 ευρω Αθηνα- Los Angeles ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.. Νομιζω απο τις καλυτερες προσφορες που εχουν βγει για Los Angeles.. Ισχύει για Σεπτέμβριο και για Οκτωβριο με κρατησεις απο Alitalia. Συνδιαζεται με σταση στο JFK.

Προς ενημερωση.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΥ κανει 625 ευρω και με το SPECIAL15GR σας παει 530 ευρω!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
549 ευρω Αθηνα- Los Angeles ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.. Νομιζω απο τις καλυτερες προσφορες που εχουν βγει για Los Angeles.. Ισχύει για Σεπτέμβριο και για Οκτωβριο με κρατησεις απο Alitalia. Συνδιαζεται με σταση στο JFK.
Χριστέ μου!!!!!!!!!!!!!!!
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Επειδη κλεινονται.. υπαρχουν με 625-700, και SPECIAL15GR εχετε 15% εκπτωση! και βρισκετε με 530-580!

*Εγω που δυστυχως οσες προσφορες να βγαλω, δεν μπορω να αγορασω εισιτηρια, τι να πω;; Με το search στο χερι ειμαι. :p
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αμαν βρε Αντωνη σε καθε προσφορα σε ταραζουν;)
Πώς να μην ταραχτώ που έχω κλείσει όλη μου την άδεια για το 2012 και δεν μπορώ να κλείσω τίποτα άλλο ούτε μέρα (βασικά μου λείπουν και 2 μέρες αδείας που δεν έχω...τι θα κάνω δεν ξέρω...)

Πώς να μην ταραχτώ; Τώρα σκεφτόμουν να γράψω στο fb ανακοίνωση, κάποιος πρέπει να πάει αντί για μένα!!!!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πώς να μην ταραχτώ που έχω κλείσει όλη μου την άδεια για το 2012 και δεν μπορώ να κλείσω τίποτα άλλο ούτε μέρα (βασικά μου λείπουν και 2 μέρες αδείας που δεν έχω...τι θα κάνω δεν ξέρω...)

Πώς να μην ταραχτώ; Τώρα σκεφτόμουν να γράψω στο fb ανακοίνωση, κάποιος πρέπει να πάει αντί για μένα!!!!
Eσύ να μαζευτείς λιγάκι γιατί μας έχεις κάνει τα νεύρα κρόσια και ρίξε το στην καλλιεργεια ντομάτας όπως όλοι οι αξιοπρεπείς πρωην ταξιδευτές πράττουν (ονόματα δε λέω, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται..)
 

Maracuya

Member
Μηνύματα
55
Likes
49
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Σε ποιό σάιτ βρέθηκε τέτοια προσφορά βρε παιδιά? Παίζει λινκ?
Σκεφτόμουν για Οκτώβρη Σαν Φρανσίσκο και οδικώς ΛΑ αλλά και ανάποδα δε θα 'λεγα όχι...
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Σε ποιό σάιτ βρέθηκε τέτοια προσφορά βρε παιδιά? Παίζει λινκ?
Σκεφτόμουν για Οκτώβρη Σαν Φρανσίσκο και οδικώς ΛΑ αλλά και ανάποδα δε θα 'λεγα όχι...
Απο της Alitalia.. Βαλε και το κουπονιι!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.076
Likes
2.491
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Ωχ Παναγία μου! Πω πω. Καλά, ας δούμε τη Νέα Υόρκη πρώτα και μετά βλέπουμε (αν ξαναγίνει βέβαια. Ελπίζω πριν μου πέσουν τα δόντια!)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Eσύ να μαζευτείς λιγάκι γιατί μας έχεις κάνει τα νεύρα κρόσια και ρίξε το στην καλλιεργεια ντομάτας όπως όλοι οι αξιοπρεπείς πρωην ταξιδευτές πράττουν (ονόματα δε λέω, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται..)
Μόνο ντομάτες καλλιεργείς; Καλή συγκομιδή!!! Θα έρθουν και καλύτερες μέρες :p!!!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Eσύ να μαζευτείς λιγάκι γιατί μας έχεις κάνει τα νεύρα κρόσια και ρίξε το στην καλλιεργεια ντομάτας όπως όλοι οι αξιοπρεπείς πρωην ταξιδευτές πράττουν (ονόματα δε λέω, τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται..)
Στην καλλιέργεια ντομάτας; Απαπαπαπα θα θέλω να πάω ταξίδι και θα πρέπει να είμαι εδώ για το πότισμα.... :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom