Γαλλία 6 Υπέροχες μέρες στην Πόλη του φωτός !

Xrhraki

Member
Μηνύματα
33
Likes
215
Επόμενο Ταξίδι
Γερμανία, Ελβετία, Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Rovaniemi & Norway..
Πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό.. Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια 2021, άρα σε ισχύ αρκετοί περιορισμοί λόγω covid. Δεν τρελάθηκα.. Δηλαδή από όσες χώρες έχω δει το κατατάσσω τελευταίο.. Έψαχνα ιστορίες για Γαλλία μιας και θα τιμήσω Αλσατία τις γιορτές που μας έρχονται και έπεσα τυχαία στην ιστορία σου. Με έκανες να το ξανασκεφτώ και να θέλω να το επισκεφτώ ξανά!
Αν τη διαβάσει κάποιος αποκομίζει μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα, ως αίσθηση!
 

pepakos

Member
Μηνύματα
164
Likes
419
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό.. Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια 2021, άρα σε ισχύ αρκετοί περιορισμοί λόγω covid. Δεν τρελάθηκα.. Δηλαδή από όσες χώρες έχω δει το κατατάσσω τελευταίο.. Έψαχνα ιστορίες για Γαλλία μιας και θα τιμήσω Αλσατία τις γιορτές που μας έρχονται και έπεσα τυχαία στην ιστορία σου. Με έκανες να το ξανασκεφτώ και να θέλω να το επισκεφτώ ξανά!
Αν τη διαβάσει κάποιος αποκομίζει μια πολύ ωραία ατμόσφαιρα, ως αίσθηση!
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
Ενδεχομένως οι συγκυρίες στην covid-εποχη μέσω των περιορισμών να έπαιξαν αρνητικό ρόλο στο ταξίδι σου, παρόλα αυτά είναι και θέμα προσωπικών προτιμήσεων. Στην θέση σου θα έδινα άλλη μια ευκαιρία, ίσως μετά τους Ολυμπιακούς βέβαια, και θα επέλεγα να είναι άνοιξη ή φθινόπωρο ούτως ώστε να είναι πιο ανεκτό το κρύο και να περπατάω πιο άνετα.

Σου εύχομαι να περάσεις υπέροχα στην Αλσατία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.410
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom