Πολωνία 6 ήμερες στην Πολωνία ,Κρακοβία -Βαρσοβία με μια διαφορετική οπτική

sotogun

Member
Μηνύματα
13
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
ΟΛΛΑΝΔΙΑ ?
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ
Ολα φαίνονται ωραία και σίγουρα ο συνδυασμός Βαρσοβία-Κρακοβία θα είναι ο επόμενος προορισμός μου.
Μου άρεσαν ιδιαίτερα τα βιντεάκια σου και ήθελα να σε ρωτήσω τι πρόγραμμα χρησιμοποιείς.
 
Μηνύματα
13
Likes
75
Ολα φαίνονται ωραία και σίγουρα ο συνδυασμός Βαρσοβία-Κρακοβία θα είναι ο επόμενος προορισμός μου.
Μου άρεσαν ιδιαίτερα τα βιντεάκια σου και ήθελα να σε ρωτήσω τι πρόγραμμα χρησιμοποιείς.
ευχαριστω παρα πολυ! θα μπορουσες να κανεις και εγγραφη στο καναλι μου γιατι ανεβαζω συχνα...το filmora χρησιμοποιω
 

ALEXANDRA MAR

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γεια σου και από εμένα. Μήπως μπορεις να μου δώσεις πληροφορίες για το site που χρησιμοποίησες για να κλεισεις λεωφορείο;
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.056
Likes
1.603
Απαγορεύονται οι τσάντες (εκτός τις μικρές), τις αφήνεις υποχρεωτικά. από την ιστοσελίδα του μουσείου: Persons who refuse to undergo inspection or to leave the luggage in the storage area shall notbe admitted onto the grounds of the Museum. The maximum size of bags and backpacks allowed onto the Museum grounds is 30x20x10 cm.
Έχουν γραφεί αρκετά πράγματα στο φόρουμ σχετικά με το μουσείο, δες επίσης:
https://www.travelstories.gr/community/threads/αποριες-για-κρακοβια.10247/page-10
https://www.travelstories.gr/community/threads/Συμβουλές-για-Πολωνία.49103/page-35
 

Thomas_mag95

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Πολύ ωραίο το ταξιδι και τα βίντεο σου Γιάννη!!!
Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις με ποιους αλλους τροπους μπορουμε να μετακινηθούμε από το αεροδρόμιο του κατοβιτσε στην πόλη της Κρακοβίας κ πόσο κοστίζουν...
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πολύ ωραίο το ταξιδι και τα βίντεο σου Γιάννη!!!
Θα ήθελα να σε ρωτήσω αν γνωρίζεις με ποιους αλλους τροπους μπορουμε να μετακινηθούμε από το αεροδρόμιο του κατοβιτσε στην πόλη της Κρακοβίας κ πόσο κοστίζουν...
Δεν ξέρω ποιους τρόπους έχεις δει πάντως εμείς πήγαμε με τραίνο. Πεντακάθαρο με θέρμανση και μια χαρά όλα. Οι περισσότεροι από το αεροπλάνο ήμασταν και μαζί στο τραίνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom