6 χρόνια Travelstories - The Party!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Tις ευχαριστίες μας στο ανώνυμο μέλος και τη Σχολή Χορού
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Πωπω χαμος θα γινει σ'αυτο το παρτυ! 90 ατομα σιγουρα και αν βαλουμε και τη παρεα του καθενος.......... Wow! :)
Defkaliona παρε και μια ντουντουκα μαζι σου :p
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Από τον φόβο της πολυκοσμίας μου φαίνεται δεν θα ξεκολλάω από την travelstories μαμά μου :ppp
Kαλά μην βλέπετε τι γράφει ο γιόκας μου....:haha:

καθε άλλο παρά ντροπαλός είναι ! :clap::clap::lol::lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.146
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πατα το play. Οταν τελειωσει το τραγουδι το replay. Την τελευταια πραξη να την κανει τουλαχιστον αλλες 2 φορες.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
τούτο το έχετε πάρει χαμπάρι;
 
Last edited by a moderator:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Λοιπόν σχετικά με το κάπνισμα που ρωτήσανε κάποια μέλη, ο χώρος είναι non-smoking, αλλά εμείς είχαμε στο μυαλό μας για να εξυπηρετήσουμε όλο τον κόσμο, να έχουμε ανοιχτά κάποια παράθυρα στη μια άκρη του χώρου ώστε κάπως να το βολέψουμε και να μη δημιουργήσουμε και θέμα στο μαγαζί.

Δυστυχώς όμως για το παραπάνω "σχέδιο", η συμμετοχή για το πάρτυ έχει ξεπεράσει κάθε υπολογισμό μας αρχικό, και εκεί που περιμέναμε 60-80 άτομα, θα φτάσουμε τα 150!!! Οπότε, καθότι ο χώρος θα είναι πλήρης, θα πρέπει να τον κρατήσουμε smoking-free, διαφορετικά κινδυνεύουμε να δημιουργηθεί αποπνικτική ατμόσφαιρα. Φυσικά πάντα όσοι θέλουν να κάνουν τσιγάρο μπορούν να βγαίνουν έξω, αλλά το κέφι μέσα θα είναι τόσο πολύ, το ποτό θα ρέει άφθονο, και τα δώρα θα δίνονται με ... μεγάλη συχνότητα, που ελπίζουμε ότι θα κρατήσουμε και τους καπνιστές κοντά μας όλη την ώρα :)

Χώρια φυσικά τα σκετσάκια, τα οποία είχα inside information ότι θα είναι υπερπαραγωγές αυτή τη φορά...

:D
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.226
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom